اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

باجه بانک ملي خضرآباد به کار خود ادامه می‌دهد

شناسه خبر : 44376 | تاریخ انتشار : : 06 مهر 1394 - 8:36 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، در پی انتشار خبر بی نظمی در ساعت کاری بانک ملی خضرآباد مسئولان بانک ملي امور شعب استان يزد از این باجه بازدید کردند. در این بازدید مقرر شد، اين باجه تا پایان سال به فعاليت خود ادامه دهد و همه‌روزه به‌جز ايام تعطيل از ساعت 8 لغايت […]

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، در پی انتشار خبر بی نظمی در ساعت کاری بانک ملی خضرآباد مسئولان بانک ملي امور شعب استان يزد از این باجه بازدید کردند.

در این بازدید مقرر شد، اين باجه تا پایان سال به فعاليت خود ادامه دهد و همه‌روزه به‌جز ايام تعطيل از ساعت 8 لغايت 12 به مشتريان خود خدمات ارائه دهد.

تعطیلی بانک ملی در خضرآباد

مسئول روابط عمومي بانک ملي به‌اتفاق دوتن از مدیران این بانک با حضور در ساختمان بانک ملي کذاب با جمعی از اهالی و مشتریان بانک ملي اين منطقه دیدار کردند و به آنان اطمينان دادند تا اين باجه بانک ملي که تنها بانک موجود در بخش خضرآباد است و تمام روستاهاي اين بخش را پوشش می‌دهد تا پایان سال به فعاليت خود ادامه دهد.

«محسن ملت» در این بازدید تاکید کرد: در صورت افزايش سپرده‌های مردمي و مراجعات بیشتر اهالی اين باجه علاوه بر ادامه کار به شعبه بانک تبديل شود.

مسئول روابط عمومي بانک ملي امور شعب استان یزد بابیان اينکه هدف بانک ملي خدمت‌رسانی به مشتريان به‌ویژه مناطق محروم هست، گفت: با توجه به اینکه بانک موسسه اقتصادي است، در صورت عدم استقبال اهالي به‌اجبار از فعالیت آن جلوگيري می‌شود.

در این بازديد چند تن از اهالی منطقه کذاب و محمود توکلي عضو شورای اسلامي کافي آباد به نمايندگي از مردم اين منطقه ضمن تشکر از دست‌اندرکاران بانک ملي، قول مساعد دادند تا هم ازلحاظ سپرده‌گذاری وهم مراجعات مردمي به اين باجه را افزایش دهند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/o4yrt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124