مدیر شبکه دیتا مخابرات منطقه یزد اعلام کرد: با توجه به نیاز مشترکان اینترنت پر سرعت، مخابرات منطقه یزد بیش از هفت هزار و۵۰۰پورت اینترنت پرسرعت( adsl،vdsl) را نصب و راه اندازی کرد.

به گزاش اشکذر خبر؛ محمدرضا عیاره فروش مدیر شبکه دیتا مخابرات منطقه یزد با اعلام نصب ور اه اندازی بیش از هفت هزار و۵۰۰ پورت اینترنت پرسرعت ( adsl،vdsl) گفت: در سال ۱۴۰۱ با اجرای طرح سیستم‌های کافو نوری در استان، در بعضی از مناطق سیستم‌های جدید نصب و راه‌اندازی و در برخی نقاط دیگر با جایگزینی سیستم های کافو نوری سرویس های موجود از نظر کیفیت ارتقا داده شد.

عیاره فروش تصریح کرد: این سرویس‌ها با توجه به نیاز مشتریان در ۱۳۳نقطه‌ی استان یزد توسعه و ارتقا پیدا کرد و با اجرای این طرح مشترکان از خدمات اینترنت خانگی مطلوب و با سرعت‌های بالا بهره‌مند شدند.

وی همچنین اظهار کرد: مخابرات منطقه یزد در همه حال با پایداری و توسعه ارتباطات، تمام سعی و تلاش خود را بر حمایت، پشتیبانی و ارائه خدمات نوین مخابراتی به شهروندان در سطح استان متمرکز کرده است.

گفتنی است؛ در حال حاضر در استان یزد  بیش از ۱۶۵هزار مشترک اینترنت پرسرعت ADSL و هزار و ۸۶۳ مشترک سرویس VDSL (سرینو) از این سرویس ها استفاده می کنند.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/cS8uw