اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124
جهش تولید برای اهدای زندگی:

اکسیژن شرکت فولاد آلیاژی ایران در ریه‌های یزد

شناسه خبر : 95140 | تاریخ انتشار : : 06 آذر 1399 - 21:59 | ارسال توسط :

از ابتدای شیوع بیماری کووید ۱۹ در تعامل با نظام سلامت استان یزد در قالب ۳۰ مرحله ارسال بالغ بر ۲۱۵ هزار کیلوگرم اکسیژن مایع مراکز درمانی از طریق اختصاص ۱۰۰ درصدی تولید اکسیژن مایع این شرکت و مضاف بر آن از طریق خرید از خارج استان به بیمارستان‌های پذیرای بیماران کرونایی اهدا شده است.

به گزارش اشکذر خبر؛ شرکت فولاد آلیاژی ایران به عنوان پرچمدار عرصه های تولید، مقابله با کرونا و تأمین سلامت خانواده بزرگ کارکنان؛ بنابر تأکیدات مدیرعامل و هیئت مدیره شرکت و در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود نیز اقدامات متنابهی را صورت داده است.

بنابر این گزارش از ابتدای شیوع بیماری کووید ۱۹ در تعامل با نظام سلامت استان یزد در قالب ۳۰ مرحله ارسال بالغ بر ۲۱۵ هزار کیلوگرم اکسیژن مایع مراکز درمانی از طریق اختصاص ۱۰۰ درصدی تولید اکسیژن مایع این شرکت و مضاف بر آن از طریق خرید از خارج استان به بیمارستان‌های پذیرای بیماران کرونایی اهدا شده است.

همچنین طی این مدت اکسیژن، لوازم و تجهیزات مورد نیاز مراکز درمانی و بیمارستانی استان یزد از جمله بیمارستان‌های شهید صدوقی، افشار، شهید رهنمون، فرخی، بیمارستان فاطمه الزهرا (س) مهریز، امام جعفر صادق (ع) میبد و اردکان تهیه و تحویل گردیده است.

مشارکت در خرید مخزن ۶ تنی اکسیژن برای بیمارستان افشار یزد نیز از مهمترین اقدامات شرکت فولاد آلیاژی ایران در مسیر حمایت از کادر درمان و هموطنان بیمار به شمار می رود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/0L4CT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124