اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

اولین کلاس درس تخصصی تربیت بدنی در شهرستان اشکذر افتتاح شد

شناسه خبر : 94516 | تاریخ انتشار : : 13 مهر 1399 - 22:25 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ با حضور هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر، مصطفی خلیلی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان یزد و دیگر مسئولین شهرستان اولین کلاس درس تخصصی تربیت بدنی شهرستان اشکذر در مدرسه نمونه الزهرا صدرآباد افتتاح شد. در این مراسم خلیلی عنوان‌ کرد: آمار چاقی دانش‌ آموزان مدارس استان نگران […]

به گزارش اشکذر خبر؛ با حضور هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر، مصطفی خلیلی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان یزد و دیگر مسئولین شهرستان اولین کلاس درس تخصصی تربیت بدنی شهرستان اشکذر در مدرسه نمونه الزهرا صدرآباد افتتاح شد.

در این مراسم خلیلی عنوان‌ کرد: آمار چاقی دانش‌ آموزان مدارس استان نگران کننده است.

وی در ادامه با بیان اینکه بیش از ۳۰ درصد دانش‌ آموزان مقاطع متوسطه و ۶۰ درصد دانش آموزان مقاطع ابتدایی استان‌ چاق هستند؛ اظهار داشت: متاسفانه استان‌ یزد در زمینه‌ مصرف فست فود جایگاه اول را داراست و این موضوع در چاقی دانش‌ آموزان بی تاثیر نبوده است.

گفتنی است این کلاس درس تخصصی همزمان با آغاز اجرای طرح ملی کنترل وزن و چاقی (کوچ) و در راستای حفظ سلامتی و تحرک بیشتر دانش‌آموزان، تکمیل و تجهیز گردید.

خاطر نشان میگردد؛ در حاشیه این مراسم مقرر گردید تعمیر و تجهیز سالن ورزشی آموزشگاه‌های معلم و برکت نیز در دستورکار اداره آموزش و پرورش قرار گیرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/NkhFA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124