اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

انتخاب هیئت اجرایی انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی در خضرآباد

شناسه خبر : 47574 | تاریخ انتشار : : 24 آذر 1394 - 17:59 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، در نشستي و با حضور بخشدار خضرآباد و 30 نفر از معتمدين روستاهاي مختلف بخش خضرآباد اعضاي هيئت اجرايي انتخابات مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي در بخش خضرآباد انتخاب شدند. اين نشست که با حضور بخشدار خضرآباد نماينده دادستان «اعضاي هيئت نظارت» نماينده ثبت‌احوال و معتمدين […]

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، در نشستي و با حضور بخشدار خضرآباد و 30 نفر از معتمدين روستاهاي مختلف بخش خضرآباد اعضاي هيئت اجرايي انتخابات مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي در بخش خضرآباد انتخاب شدند.
اين نشست که با حضور بخشدار خضرآباد نماينده دادستان «اعضاي هيئت نظارت» نماينده ثبت‌احوال و معتمدين روستاها در محل بخشداري خضرآباد برگزار شد؛ بخشدار خضرآباد به اهميت نقش هيئت اجرايي و انتخابات اين مرحله اشاره کرد و گفت: در برگزاري انتخابات بايد به‌گونه‌اي عمل شود تا با حضور و مشارکت گسترده مردم، حماسه‌اي دیگر خلق شود که در تاريخ به يادگار بماند و جواب کوبنده‌اي به توطئه‌هاي دشمنان انقلاب اسلامي باشد.

«محمدحسین غلامزاده» در ادامه افزود: هر انتخابات در نظام جمهوري اسلامي، برگ زريني از هوشمندي و ولايتمداري ملت هميشه درصحنه ايران است.

در ادامه راي گيري براي انتخاب اعضاي هیئت اجراي انتخابات مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي به‌صورت مخفيانه برگزار و 8 نفر به‌عنوان اعضاي اصلي و 5 نفر به‌عنوان اعضاي علی‌البدل انتخاب شدند.

انتخاب هیئت خبرگان در خضرآباد انتخاب هیئت خبرگان در خضرآباد انتخاب هیئت خبرگان در خضرآباد انتخاب هیئت خبرگان در خضرآباد

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/d7u7y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124