اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

اقامه نمازجمعه خضرآباد برای اولین بار در مسجد جامع روستای پناه کوه

شناسه خبر : 66888 | تاریخ انتشار : : 25 شهریور 1396 - 11:50 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر از خضرآباد، نمازعبادی سیاسی جمعه این هفته بخش خضرآباد بنا به درخواست های مکرر اهالی روستای پناه کوه از توابع دهستان کذاب و موافقت شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان یزد و امام جمعه بخش خضرآباد برای اولین بار در مسجد جامع این روستا با حضور بخشدار خضرآباد و قشرهای […]

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر از خضرآباد، نمازعبادی سیاسی جمعه این هفته بخش خضرآباد بنا به درخواست های مکرر اهالی روستای پناه کوه از توابع دهستان کذاب و موافقت شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان یزد و امام جمعه بخش خضرآباد برای اولین بار در مسجد جامع این روستا با حضور بخشدار خضرآباد و قشرهای مختلف مردم به امامت حجت الاسلام حاج شیخ حسین غالبی امام جمعه بخش خضرآباد اقامه شد.
امام جمعه بخش خضرآباد در بخشی از خطبه های نمازجمعه مجمع تشخیص مصلحت نظام را بازوی توانمند مشورتی برای رهبری یاد کرد و افزود: بنا به تاکید رهبر فرزانه انقلاب این مجمع باید انقلابی باشد، انقلابی بماند، انقلابی فکر کند و انقلابی عمل کند.
حجت الاسلام غالبی با اشاره به ییلاقی بودن روستاهای منطقه خمسیان و سرد شدن تدریجی هوا خواستارتسریع در گازرسانی به روستاهای خمسیان، میل سفید، پناه کوه و دولاب شد.
خطیب نمازجمعه بخش خضرآباد با اشاره به دهه آخر ذی الحجه گفت: دهه آخر ذی‌الحجه اتفاقات مبارکی در خود دارد، 24 ذی‌الحجه، روز نزول آیه مباهله است و بر حق بودن پیامبر(ص) در این روز اثبات شد و در این روز آیه ولایت و آیه تطهیر نیز نازل شد، سوره «هل اتی» نیز در این ماه نازل شد که مایه برکت زندگی است.
حجت الاسلام غالبی به برگزاری جشن عاطفه ها در سراسر کشور اشاره کرد و افزود: این جشن از ابتکارهای ستودنی است.

وی از کلیه کسانی که تمول مالی دارند خواست تا دانش آموزان بی بضاعت را به طور آبرومندانه و با شرکت در جشن عاطفه ها آنان را دریابند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/WGA7i

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124