اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

افزایش رشته های مدیریت دولتی و راهنمایی و مشاوره در دانشگاه آزاد اشکذر

شناسه خبر : 43992 | تاریخ انتشار : : 28 شهریور 1394 - 10:39 | ارسال توسط :

معاون آموزشی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر از افزایش دو رشته جدید در این واحد دانشگاهی خبر داد و گفت : از مهرماه، پذیرش دانشجو در رشته های حسابداری-مدیریت دولتی و راهنمایی و مشاوره را در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز خواهیم داشت. به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد […]

معاون آموزشی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر از افزایش دو رشته جدید در این واحد دانشگاهی خبر داد و گفت : از مهرماه، پذیرش دانشجو در رشته های حسابداری-مدیریت دولتی و راهنمایی و مشاوره را در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز خواهیم داشت.

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر، محمد دهقانی سانیج، ارتقای کیفیت آموزشی را از برنامه های اصلی این واحد بیان کرد و گفت : اکنون 11 عضو هیأت علمی تمام وقت در این واحد مشغول به فعالیت بوده که بیش از 90 درصد در مقاطع دکتری و یا دانشجوی دکتری هستند. دهقانی سانیج با توجه به تحصیل حدود 900 دانشجو در سال تحصیلی گذشته در این واحد گفت : از 13 رشته موجود در این واحد دانشگاهی، یک رشته دکتری، 4 رشته کارشناسی ارشد و 10 رشته در مقاطع کاردانی و کارشناسی است. معاون آموزشی و دانشجویی واحد اشکذر در پایان، به امکانات و تسهیلات رفاهی دانشگاه برای دانشجویان اشاره کرد و گفت : تشکیل کلاس ها در روزهای پایانی هفته – سرویس ایاب و ذهاب به مرکز استان – تقسیط شهریه – پرداخت وام دانشجویی و امکانات و تجهیزات بسیار خوب آزمایشگاهی و کارگاهی بخشی از آن ها می باشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/jZZ98

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124