اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

افزایش آمار داوطلبان کاندیداتوری انتخابات مجلس در استان یزد

شناسه خبر : 87005 | تاریخ انتشار : : 20 آذر 1398 - 18:55 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذرخبر، شاه حسینی با بیان اینکه در مجموع ۲۳۶ نفر برای کاندیداتوری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه استان یزد ثبت نام کردند گفت: در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۷۲ نفر ثبت نام کرده بودند که در دوره یازدهم رشد چشمگیری داشته است. وی از […]

به گزارش اشکذرخبر، شاه حسینی با بیان اینکه در مجموع ۲۳۶ نفر برای کاندیداتوری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه استان یزد ثبت نام کردند گفت: در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۷۲ نفر ثبت نام کرده بودند که در دوره یازدهم رشد چشمگیری داشته است.آخرین وضعیت انتخابات در استان یزد/ افزایش آمار داوطلبان کاندیداتوری انتخابات در استان یزد

وی از بررسی صلاحیت داوطلبان در استان یزد خبر داد و گفت:  صلاحیت داوطلبان علاوه بر بررسی در هیئت هایی اجرایی، در مراجع  چهار گانه ( ثبت احوال ، نیروی انتظامی، اداره اطلاعات و دادگستری ) نیز بررسی خواهد شد.

دبیر ستاد انتخابات استان یزد با بیان اینکه تا ۲۶ آذر ماه کار بررسی صلاحیت دواطلبان به پایان خواهد رسید گفت: داوطلبان رد صلاحیت شده می توانند اعتراضات خود را ظرف مدت چهار روز به هیئت نظارت استان اعلام کنند.

شاه حسینی گفت: در حوزه یزد و اشکذر، ۱۲۴ نفر، در حوزه تفت و میبد ۴۷ نفر، در حوزه اردکان ۱۵ نفر و در حوزه انتخابیه بافق، بهاباد، خاتم، مهریز و ابرکوه هم ۵۰ نفر ثبت نام کرده اند.

طبق ماده واحده قانون تغییر محل حوزه انتخابیه که سال ۸۲ به تصویب رسیده، هر یک از داوطلبان تائید صلاحیت شده ۱۵ روز قبل از شروع انتخابات می‌توانند برای یکبار، حوزه انتخابیه خود را تغییر دهند.
یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفندماه جاری برگزار می‌شود.
منبع:
لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/EMRmC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec