اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی در اشکذر به مناسبت هفته دولت/درمانگاه شبانه روزی بالاخره راه اندازی شد

شناسه خبر : 30951 | تاریخ انتشار : : 05 شهریور 1393 - 16:49 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از نسیم صادق، همزمان با فرا رسیدن هفته دولت، شهرستان اشکذر شاهد افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی و فرهنگی بود. همزمان با فرا رسیدن هفته دولت، جمعی از مسئولین شهرستان اشکذر به همراه معاون نیروی انسانی استاندار یزد به افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی و فرهنگی اقدام […]

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از نسیم صادق، همزمان با فرا رسیدن هفته دولت، شهرستان اشکذر شاهد افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی و فرهنگی بود.

همزمان با فرا رسیدن هفته دولت، جمعی از مسئولین شهرستان اشکذر به همراه معاون نیروی انسانی استاندار یزد به افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی و فرهنگی اقدام کردند.

افتتاح استخر شنای اشکذر که به همت خانواده خیر کلانتریان به بهره برداری رسیده بود، اولین پروژه عمرانی بود که به دست این خانواده خیر افتتاح شد.

درمانگاه شبانه روزی اشکذر و همچنین روشنایی بلوار ورودی حسن آباد، مجموعه فرهنگی “سرای محبت” رضوانشهر، و همچنین گلخانه بزرگ خیار سبز در بندرآباد رستاق نیز از دیگر طرح هایی بود که امروز افتتاح شد.

 افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی

 افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی

 افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی

 افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی  افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/2TD7c

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124