اشکذر خبر

اعلام انزجار اهالی بخش رستاق از هتاکان به پیامبر اسلام پس از اقامه نماز جمعه

شناسه خبر : 94137 | تاریخ انتشار : : ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۲ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ آئین عبادی سیاسی نمازجمعه بخش رستاق در میعادگاه نمازجمعه  روستای همت آباد این بخش به امامت حجه‌الاسلام دلاوری برگزار شد. خطیب جمعه رستاق به مناسبت پیش رو بودن شهادت امام سجاد علیه السلام؛ ضمن بیان احادیثی از آن حضرت؛ بیان کرد: تثبیت مبانی فکری و ترویج اندیشه مقدس قیام امام حسین […]

به گزارش اشکذر خبر؛ آئین عبادی سیاسی نمازجمعه بخش رستاق در میعادگاه نمازجمعه  روستای همت آباد این بخش به امامت حجه‌الاسلام دلاوری برگزار شد.

خطیب جمعه رستاق به مناسبت پیش رو بودن شهادت امام سجاد علیه السلام؛ ضمن بیان احادیثی از آن حضرت؛ بیان کرد: تثبیت مبانی فکری و ترویج اندیشه مقدس قیام امام حسین (ع) و احیاء فرهنگ قرآنی و تمدن اسلامی و نیز زمینه سازی برای انقلاب فکری و فرهنگی امام باقر (ع) و امام صادق (ع) از جمله فعالیتهای امام سجاد (ع) است.

وی اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله و سلم را محکوم نمود و اظهار داشت: پیروزی‌های پیاپی جبهه مقاومت در سالهای اخیر موجب شده تا دشمنان اسلام کینه توزی خود را اینطور نشان دهند.

دلاوری ضمن محکومیت این اهانت؛ بیان کرد: فرانسه به دنبال انحراف افکار عمومی از اعتراضات مردم فرانسه علیه بی عدالتی در این کشور است و البته استکبار جهانی هم به دنبال سنجش میزان حساسیت مسلمانان نیز بوده و غیرت زدایی و تقویت بی توجهی به این اهانت در دستور کار استکبار است.

خطیب نماز جمعه بخش رستاق در پایان لزوم همکاری والدین با مدارس در رابطه با رفع مشکلات بهداشتی را خواستار شد‌.

خاطر نشان میگردد؛ اهالی و نماز گزاران نماز جمعه در پایان این آئین عبادی، سیاسی؛ اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) را با سر دادن شعار علیه دشمنان اسلام و نبی مکرم اسلام  محکوم نمودند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/sbEt6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *