اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

اعلام آمادگی شهرداري برای تحویل و راه اندازی مجتمع بين راهي اشكذر+سند

شناسه خبر : 51291 | تاریخ انتشار : : 27 اسفند 1394 - 16:12 | ارسال توسط :

شهردار اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر (اشکذر نیوز)در مورد مشکلات کمپ مشاهیر اشکذر تصريح كرد:این کمپ زیر نظر اداره میراث فرهنگی شهرستان اشکذر می باشد و شهرداری هیچ دخالتی در رابطه با این کمپ ندارد. “مهدی جعفری پور”ادامه داد: طبق نامه ایی که شهرداری به اداره میراث فرهنگی شهرستان زده است  آمادگی کامل […]

شهردار اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر (اشکذر نیوز)در مورد مشکلات کمپ مشاهیر اشکذر تصريح كرد:این کمپ زیر نظر اداره میراث فرهنگی شهرستان اشکذر می باشد و شهرداری هیچ دخالتی در رابطه با این کمپ ندارد.

“مهدی جعفری پور”ادامه داد: طبق نامه ایی که شهرداری به اداره میراث فرهنگی شهرستان زده است  آمادگی کامل خود را برای تحویل و راه اندازی این کمپ اعلام کرده ايم ولی هیچ گونه پاسخی از اداره فوق الذكر دریافت نکرده ایم.

IMG00001

وی در مورد تعطیلی این کمپ افزود: اداره میراث فرهنگی اشکذر این کمپ را به بخش خصوصي واگذار کرده است ولی طرف مقابل بنا بر دلایلی به تعهداتش عمل نکرده و این کمپ را به حال خود رها ساخته است.

IMG00012

لازم به ذكر است مجتمع بین راهی مشاهیر اشکذر روبروی پارک اشکی و جنب پلیس راه اشکذر قرار دارد و می تواند محیط بسیار مطلوب برای استراحت مسافرین نوروزی فراهم کند ولی متاسفانه با کم لطفی بعضی از مسئولین به پاتوقی مناسب برای معتادان تبديل شده است.IMG00011IMG00009

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/jk4Kc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124