مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اشکذر در سخنانی در جمع مردم و نماز گزاران جمعه به بیان گوشه ایی از خدمات جهاد کشاورزی پرداخت و گفت: شهرستان اشکذر با داشتن ۶۰۰ هکتار گلخانه دومین شهرستان استان یزد است که در حوزه تولیدات کشاورزی فعالیت دارد.

به گزارش اشکذر خبر؛ همزمان با فرارسیدن سالروز تأسیس جهاد کشاورزی و در راستای پاسخگویی بی واسطه، پیگیری مطالبات و تسهیل‌گری مشکلات شهروندان بخش خضرآباد میز خدمت مسئولان جهاد کشاورزی شهرستان اشکذر و دهستان کذاب در مسجد امام زاده سیدکافی (ع) روستای کافی آباد برپا شد و روستانشینان روستاهای خضرآباد در این دیدار بدون واسطه با مدیران جهاد کشاورزی ارتباط برقرار کردند و به بیان دغدغه و مشکلاتشان پرداختند.

بنی اسدی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اشکذر در سخنانی در جمع مردم و نماز گزاران جمعه به بیان گوشه ایی از خدمات جهاد کشاورزی پرداخت و گفت: شهرستان اشکذر با داشتن ۶۰۰ هکتار گلخانه دومین شهرستان استان یزد است که در حوزه تولیدات کشاورزی فعالیت دارد که این از برکات انقلاب اسلامی است.

مدیر جهاد کشاورزی اشکذر توزیع اقلام تنطیم بازار در سطح این شهرستان با اولویت مناطق محروم، حل مشکل آرد روستاهای فاقد نانوایی و تخصیص اعتبارات لازم برای احیا و مرمت قنوات را از دیگر اقدامات جهاد کشاورزی نام برد.

وی با اشاره به اهمیت امنیت غذایی گفت: ما مواد غذایی مورد نیازمان از زمین های زراعی تولید می کنیم و در تغییر کاربری خیلی باید دقت کنیم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/I9ral