• کد خبر: 87179
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: شنبه 30 آذر 1398 - 00:04
  خطیب نماز جمعه اشکذر:
  امام جمعه اشکذر تصریح کرد: استعفای دولت معنی ندارد، دولت جمهوری اسلامی بایستد با قدرت کشور را اداره کند، چرا که اگر دولت کشوری استعفا دهد نمی شود شرایط آن کشور بهتر نمی شود هیچ، زمینه شرارت را برای دشمنان نظام فراهم می کند.

  به گزارش اشکذر خبر، خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های نماز جمعه این شهر با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی، افزود: سلامت انتخابات بسیار مهم است و همه باید همت کنیم که انتخاباتی سالم و پرشور برگزار شود.

  حجت الاسلام محمدرضا طالبیان، با بیان اینکه، مشارکت حداکثری در انتخابات از موارد قابل توجه دیگر است، تاکید کرد: موضوعی که باید  در مورد انتخابات توجه شود، وجود فضای امن است چراکه دشمنان ما در داخل و خارج کشور به دنبال ایجاد اغتشاش و ناامنی در کشور هستند.

  وی در بخش دیگری از خطبه های خود به زمزه های این روز ها خارج نشینان و منافقان اشاره کرد و اظهار داشت: زمزمه هایی مبنی بر استعفای دولت مطرح شده که مقام معظم رهبری به شدت و با سرعت واکنش منفی نشان دادند.

  امام جمعه اشکذر تصریح کرد: استعفای دولت معنی ندارد، دولت جمهوری اسلامی بایستد با قدرت کشور را اداره کند، چرا که اگر دولت کشوری استعفا دهد نمی شود شرایط آن کشور بهتر نمی شود که هیچ، زمینه شرارت را برای دشمنان نظام فراهم می کند.

  حجت الاسلام والمسلمین طالبیان با اشاره سوم دیماه سالروز تاسیس ثبت احوال است، گفت: امروزه بعضی از خانواده ها برای نوزادان خود نام هایی انتخاب می کنند که مطمعا خودشان نیز نمی دادند از ریشه ان اسما خبر ندارند، یکی از وظایفی که پدر و مادر نسبت به فرزندان دارند انتخاب اسم شایسته است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/9pmCm

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *