اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

استخدام در دیوان محاسبات کشور در سال 94

شناسه خبر : 40611 | تاریخ انتشار : : 09 خرداد 1394 - 15:32 | ارسال توسط :

ثبت‌نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور در روز یکشنبه دهم خرداد ماه پایان می‌پذیرد. کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز نسبت […]

ثبت‌نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور در روز یکشنبه دهم خرداد ماه پایان می‌پذیرد. کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام کنند.
به گزارش اقتصادنیوز، از شرکت‌کنندگان در دو مرحله آزمون گرفته می‌شود. منابع آزمون عمومی مشترک برای کلیه‌ رشته‌ها معارف اسلامی، ریاضی و آمار مقدماتی، زبان انگلیسی عمومی، مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، زبان و ادبیات فارسی و فناوری اطلاعات(مهارت‌های هفتگانه I.C.D.L) است و منابع آزمون تخصصی رشته شغلی حسابرس حسابداری دولتی، اصول حسابرسی، اصول حسابداری، قوانین مالی و محاسباتی(از جمله قانون دیوان محاسبات، محاسبات عمومی، قانون تجارت)، ریاضی و آمار کاربردی و زبان تخصصی است.
منابع آزمون تخصصی رشته شغلی کارشناس بودجه و تشکیلات حقوق اداری، مدیریت منابع انسانی، مبانی سازمان و مدیریت، قانون دیوان محاسبات کشور، قانون محاسبات عمومی، زبان تخصصی است.
جدول رشته‌های شغلی آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور:
work
لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zbsru

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124