• کد خبر: 27085
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 25 دی 1392 - 18:31
  استاندار یزد:
  استاندار يزد رويكرد دولت تدبير و اميد را حركت به سمت خصوصي سازي دانست و گفت: اجراي طرح منطقه ويژه پارك علم و فن آوري استان يزد نياز به جذب سرمايه بخش خصوصي دارد.

  جلسه استانداری

  به گزارش اشکذر نیوز، “سيد محمد ميرمحمدي” روز سه شنبه در ديدار با مسئولان پارك علم و فن آوري يزد ضمن تبريك ميلاد حضرت رسول اكرم(ص)، حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت، اظهار داشت: از پارك علم و فن آوري يزد بازديد خواهم كرد.
  استاندار يزد با اشاره به اينكه ديدگاه من توسعه پارك هاي علم و فن آوري در استان يزد است، گفت: استان يزد از نظر وجود استعداد و مباحث فرهنگي و ديني و سلامت در شرايط خوبي قرار دارد.
  وي افزود: مركزيت استان يزد در سطح كشور و وجود نيروهاي مستعد از جمله ظرفيت هاي استان براي توسعه پارك هاي علم و فن آوري است.
  استاندار يزد خاطر نشان كرد: پارك علم و فن آوري در استان ظرفيت بسيار وسيعي دارد.
  در ابتداي جلسه “محمد علي امراللهي” رييس پارك علم و فن آوري يزد به ارائه گزارشي از روند پيش روي اين پارك پرداخت.
  گفتني است تجاري سازي يافته هاي پژوهش با استفاده از توان بخش خصوصي توسط شركت هاي كوچك و متوسط دانش بنيان و ايجاد ثروت و رفاه اجتماعي با استفاده از دانش براي مردم از مهمترين وظايف پارك هاي علم و فن آوري است و استان يزد با اخذ مجوز شوراي عالي عتف مي تواند اولين منطقه ويژه علم و فن آوري در سطح كشور را در استان يزد راه اندازي نمايد.

  منبع: روابط عمومي استانداري يزد

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/kivGx

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *