اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
فرماندار شهرستان اشکذر:

از صنایع پاک و های‌تک بصورت تمام قد حمایت خواهیم کرد

شناسه خبر : 95985 | تاریخ انتشار : : 23 دی 1399 - 0:34 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در جریان بازدید از صنایع اشکذر با بیان اینکه صنایع آلاینده را بصورت لحظه‌ای پایش می‌کنیم؛ افزود: در سال جهش تولید در راستای تسهیل و رفع موانع تولید و براساس دستورالعمل‌های موجود، از صنایع پاک و های‌تک بصورت تمام قد حمایت خواهیم کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار و رئیس کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان اشکذر از چند واحد تولیدی (ماشین‌آلات کشاورزی، کاشی و سرامیک، کشتارگاه مرغ و نیروگاه برق) بازدید و به بررسی مشکلات و مسائل این واحد‌های تولیدی پرداخت.

هادی‌نسب در جریان این بازدید با بیان اینکه صنایع آلاینده را بصورت لحظه‌ای پایش می‌کنیم؛ افزود: در سال جهش تولید در راستای تسهیل و رفع موانع تولید و براساس دستورالعمل‌های موجود، از صنایع پاک و های‌تک بصورت تمام قد حمایت خواهیم کرد.

فرماندار شهرستان اشکذر در ادامه ضمن قدردانی از تلاش تولیدکنندگان و مسئولین واحدهای تولیدی، اظهار کرد: تولید در شرایط کنونی کشور نوعی ایثار و از خودگذشتگی در عرصه اقتصادی محسوب می‌شود و دولت نیز با جدیت تلاش می‌کند بستر لازم جهت رونق تولید و حضور بیش از پیش سرمایه‌گذاران را فراهم نماید.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/yZjEQ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec