اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

اجرای تور اشکذر گردی و اسکان مسافران در ایام نوروز

شناسه خبر : 79936 | تاریخ انتشار : : 09 اسفند 1397 - 17:47 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر؛ مهدی جعفری پور شهردار اشکذر با اعلام این خبر افزود: برگزاری جشن نوروزی در پارک بزرگ شهر اشکذر و در صورت توافق با مرکز سیمای استان یزد پخش مستقیم این مراسم از شبکه تابان، ازجمله برنامه‌های این ستاد در ایام نوروز است. وی از تشکیل کارگروه فرهنگی در این ستاد خبر داد و گفت: […]

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر؛ مهدی جعفری پور شهردار اشکذر با اعلام این خبر افزود: برگزاری جشن نوروزی در پارک بزرگ شهر اشکذر و در صورت توافق با مرکز سیمای استان یزد پخش مستقیم این مراسم از شبکه تابان، ازجمله برنامه‌های این ستاد در ایام نوروز است.

وی از تشکیل کارگروه فرهنگی در این ستاد خبر داد و گفت: برپایی نمایشگاه و فروشگاه صنایع‌دستی شهرستان، تشکیل چادر نقاشی در پارک اشکی و سامان‌دهی جاده سنتو از برنامه های فرهنگی جهت ارائه خدمات مناسب به شهروندان و مسافران نوروزی است.

جعفری پور با تأکید بر اهمیت پارک اشکی در جذب مسافران نوروزی و با تأکید بر این نکته که بیشترین استقبال مسافران نوروزی در سطح استان یزد از این پارک است، اظهار کرد: ساماندهی پارک اشکی ازجمله اقداماتی است که در راستای تکریم مسافرین نوروزی انجام می‌شود.

وی با بیان این‌که در راستای معرفی شهرستان اشکذر به مسافران نوروزی در حال پیگیری و راه‌اندازی تور اشکذر گردی با مشارکت بخش خصوصی هستیم، تصریح کرد: در همین راستا زیباسازی، گل‌کاری و ساماندهی باغچه‌های شهری در دستور کار این ستاد قرارگرفته است.

شهردار اشکذر از ایجاد سفره هفت‌سین در پارک اشکی و نیز سطح شهر اشکذر با عنوان و اسامی شهدا خبر داد و ابراز امیدواری کرد که این اقدام بتواند در جذب گردشگر و رونق گردشگری شهرستان مؤثر واقع شود.

وی به نگاه ویژه شهرداری به نظافت شهری اشاره کرد و گفت: در همین راستا به ظرفیت نیروهای خدمات شهری ۵۰ درصد افزوده‌شده و حسینیه سفید اشکذر، مسجد ریگ رضوانشهر، مسجد صاحب‌الزمان حجت‌آباد و آسیاب آبی اشکذر و دیگر اماکن عمومی از اهمیت بالایی در مقوله نظافت برخوردار هستند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/OQnrj

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124