اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
basij
iau
farntec
kilinik
car
با حضور فرماندار و اقشار مختلف مردم اشکذر

اجتماع ضد استکباری یوم‌الله ۱۳ آبان در شهرستان اشکذر برگزار شد

شناسه خبر : 102297 | تاریخ انتشار : : 13 آبان 1400 - 16:01 | ارسال توسط :

مراسم گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز، همزمان با سراسر کشور با حضور اقشار مختلف مردم، دانش‌آموزان، مدیران و کارمندان ادارات شهرستان اشکذر و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به صورت اجتماع میدانی در حسینیه سفید اشکذر برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ مراسم گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز، همزمان با سراسر کشور با حضور اقشار مختلف مردم، دانش‌آموزان، مدیران و کارمندان ادارات شهرستان اشکذر و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به صورت اجتماع میدانی در حسینیه سفید اشکذر برگزار شد.

فرماندار اشکذر در این مراسم ضمن قدردانی از دست‌اندرکاران برگزاری مراسم یوم الله ۱۳ آبان، یاد و خاطره شهدای دانش آموز را گرامی داشت و با اشاره به حضور حداکثری دانش‌آموزان مدارس، افزود: یوم الله ۱۳ آبان فرصت مغتنمی برای انتقال مفاهیم استکبار ستیزی به نسل جوان و نوجوان است.

امام جمعه رستاق، دیگر سخنران این مراسم نیز ضمن قدردانی از آموزش و پرورش و دیگر دست‌اندرکاران برگزاری این مراسم به بیان چرایی استکبارستیزی انقلاب اسلامی و دلایل ضرورت گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان پرداخت.

گفتنی است؛ در این مراسم برنامه‌های متنوع دیگری همچون سردادن شعارهای ضداستکباری، شاهنامه‌خوانی، قرائت بیانیه یوم الله ۱۳ آبان و اجرای ورزش باستانی و زورخانه‌ای نیز اجرا شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/yXxYQ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
basij
iau
farntec
kilinik
car