مدیر اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اشکذر، از اتمام عملیات تعریض؛ زیر سازی و آسفالت جاده حادثه خیز یزد خضرآباد تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش اشکذرخبر؛ نادری در بازدید میدانی از جاده یزد خضرآباد گفت: در حال حاضر سه کیلومتر از این راه که قبلآ تعریض و زیرسازی آن انجام شده بود آسفالت شد.

وی افزود: عملیات آسفالت این سه کیلومتر از جاده یزد خضرآباد به همت سپاه ناحیه اشکذر و همکاری بخشداری خضرآباد توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اشکذر اجرا شده است.

بخشدار خضرآباد هم گفت: با مساعدت استاندار در سفر به بخش خضرآباد و پیگیری‌های جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و نیز مشارکت شرکت فولاد آلیاژی ایران با تخصیص اعتباری افزون بر بیست میلیارد تومان تا پایان سال جاری طرح نیمه تمام جاده حادثه خیز یزد خضرآباد به اتمام می‌رسد.

پرهیزکار ادامه داد:  پس از اتمام عملیات تعریض زیرسازی و آسفالت این جاده نصب دوربین‌های ثبت تخلفات که نقش موثری در کاهش تصادفات دارد در طول جاده نصب خواهد شد.

وی همچنین از روشنایی تقاطع هاو رمپ‌های ورود و خروج در این مسیر خبر داد و گفت: روشنایی هم برای ایمنی بیشتر وهم زیبایی بصری نقش موثری دارد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/J8pNE