اشکذر خبر

امام جمعه خضرآباد:

ابتکار امام خمینی (ره) نشان داد هیچ مظلومی در دنیا تنها نخواهد ماند

شناسه خبر : 106611 | تاریخ انتشار : : ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰:۵۲ | ارسال توسط :

امام جمعه خضرآباد: ابتکار امام خمینی (ره) در نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس به صهیونیست ها ثابت کرد که در دنیا هیچ مظلومی تنها نخواهد ماند و موضوع فلسطین فراموش شدنی نیست.

به گزارش اشکذر خبر؛ مردم روزه دار روستاهای مختلف بخش خضرآباد در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان پس از حضور در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با اجتماع در محل مسجد جامع روستای بامکان نماز عبادی سیاسی جمعه را به امامت حجت الاسلام غالبی اقامه کردند.

غالبی خطبه اول نماز جمعه را با سفارش نماز گزاران به رعایت تقوی الهی به فرا رسیدن روز جهانی قدس اشاره کرد و با استناد به آیاتی از قرآن گفت: آن‏گونه که از آیات قرآن استنباط مى‏شود؛ این است که هرگز یهود و نصارا را دوست خود مپندارید و با آنان معامله‌ نکنید. چراکه عدم پایبندى به تعهدات، سابقه دیرینه و طولانى در تاریخ یهود دارد و از ابتداى تاریخ این قوم تا امروز با آن همراه بوده است.

وی ادامه داد: قرآن مجید در آیات مذکور به این حقیقت اشاره مى‏کند که هرگاه یهود پیمانى به عهده گرفتند؛ به آن وفادار نماندند و چنانچه پیمان دسته جمعى می بستند؛ باز عده‏اى پیمان شکنى مى‏کردند.

امام جمعه بخش خضرآباد با قدردانی از حضور حماسی مردم بصیر و هوشمند سراسر کشور و بخش خضرآباد در راهپیمائی روز قدس گفت: ابتکار امام خمینی (ره) در نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس به صهیونیست ها ثابت کرد که در دنیا هیچ مظلومی تنها نخواهد ماند و موضوع فلسطین فراموش شدنی نیست.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/USc36

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *