اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

آغاز مسابقات فوتبال لیگ شهرستان اشکذر جام فجر

شناسه خبر : 49679 | تاریخ انتشار : : 16 بهمن 1394 - 18:53 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، اولین دیدار بین دو تیم کتابخانه‌های عمومی و دهیاری شمسی ساعت 9:30برگزار شد که درپایان این تیم کتابخانه‌های عمومی بود که توانست تیم دهیاری شمسی را با نتیجه دو بر یک شکست دهد. در ادامه دیدار دوم بین دو تیم‌ پرسپولیس کویر یزد و شهدا شمسی ساعت11:30انجام شد که […]

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، اولین دیدار بین دو تیم کتابخانه‌های عمومی و دهیاری شمسی ساعت 9:30برگزار شد که درپایان این تیم کتابخانه‌های عمومی بود که توانست تیم دهیاری شمسی را با نتیجه دو بر یک شکست دهد.

در ادامه دیدار دوم بین دو تیم‌ پرسپولیس کویر یزد و شهدا شمسی ساعت11:30انجام شد که دوتیم توانستند یک بازی زیبا را به نمایش بگذارند و تیم پرسپولیس کویر یزد با نتیجه 2 بر یک حریف خود را شکست دهد.

محسن بابایی مسئول برگزاری این مسابقات در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر اعلام کرد: در هفته دوم این مسابقات، روز جمعه 94/11/23 دو تیم فیروزآباد و پرسپولیس کویر یزد ساعت13 و شهدا شمسی و کتابخانه‌های عمومی ساعت15 در ورزشگاه 22بهمن اشکذر به مصاف هم می روند.

 

لیگ فوتبال شهرستان اشکذر لیگ فوتبال شهرستان اشکذر لیگ فوتبال شهرستان اشکذر لیگ فوتبال شهرستان اشکذر لیگ فوتبال شهرستان اشکذر لیگ فوتبال شهرستان اشکذر لیگ فوتبال شهرستان اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/FsZhL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124