ثبت نام آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰3دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر از یک شنبه 23 مهر آغاز می شود.

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر؛ براساس زمان‌بندی اعلام شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۳ از روز ۲۳ مهرماه امسال می‌توانند برای ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.

مهلت ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون تا روز ۲۹ مهرماه است و داوطلبان می توانند در بازه زمانی تعیین شده برای شرکت در آزمون مذکور به درگاه سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه و ثبت نام کنند.

بنابر این گزارش؛ دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر به عنوان دانشگاهی مهارت محور و کارآفرین، یکی از موفق ترین و نزدیک ترین واحدهای دانشگاهی به مرکز استان یزد می باشد که مهرماه ۱۳۸۱ تاسیس شده و دارای هفت رشته در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته می باشد. این رشته ها شامل: مشاوره گرایش خانواده، مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی-مهندسی برق گرایش سیستم های قدرت-زیست شناسی گرایش های سلولی و مولکولی ، ژنتیک و میکروبیولوژی و پژوهش هنر است.

متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های ۰۳۵۳۲۷۲۵۹۵۱ داخلی۲۲۰ یا ۲۰۶ و ۰۹۹۸۱۵۰۵۹۵۱ تماس بگیرند.

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۳ در روز جمعه چهارم اسفند ۱۴۰۲ برگزار می‌شود و پذیرفته شدگان در این آزمون از مهرماه ۱۴۰۳ جذب دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی خواهند شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/10IkQ