اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

آغاز بکار رشته ریاضی فیزیک دخترانه برای اولین بار در اشکذر

شناسه خبر : 94201 | تاریخ انتشار : : 26 شهریور 1399 - 10:40 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد علی الیاسی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان اشکذر از ایجاد رشته ریاضی فیزیک دخترانه در این شهرستان خبر داد. بنابر این گزارش الیاسی با اشاره به اهمیت منابع انسانی، تربیت نیروی علمی مرتبط و درخواست مکرر دانش آموزان و والدین آنها مبنی بر ایجاد این رشته؛ بیان کرد: پس […]

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد علی الیاسی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان اشکذر از ایجاد رشته ریاضی فیزیک دخترانه در این شهرستان خبر داد.

بنابر این گزارش الیاسی با اشاره به اهمیت منابع انسانی، تربیت نیروی علمی مرتبط و درخواست مکرر دانش آموزان و والدین آنها مبنی بر ایجاد این رشته؛ بیان کرد: پس از رایزنی‌های مختلف و متعدد اداره کل آموزش پرورش استان یزد مجوز رسمی آغاز بکار رشته ریاضی فیزیک دخترانه را صادر نمود.

رئیس آموزش پرورش شهرستان اشکذر از آغاز بکار رشته ریاضی فیزیک دخترانه در دبیرستان عترت اشکذر خبر داد و اظهار داشت: با ثبت نام ۱۶ نفر دختران مستعد تحصیل در این رشته برای اولین بار در سطح این شهرستان رشته ریاضی فیزیک دخترانه آغاز بکار کرده است.

وی ابراز امیدواری کرد تا این مهم سرآغازی بر توسعه رشته‌های ریاضی و فنی به عنوان زمینه ساز تربیت سرمایه های انسانی زن مورد نیاز در بخش های صنعت و… در سطح شهرستان، استان و کشور محسوب گردد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/mLDof

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec