اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

آئین تکریم و معارفه رئیس دادگستری شهرستان اشکذر برگزار شد

شناسه خبر : 91717 | تاریخ انتشار : : 07 خرداد 1399 - 18:28 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ آئین تکریم و معارفه رئیس دادگستری شهرستان اشکذر، با حضور “غلامعلی دهشیری” رئیس کل دادگستری استان یزد،”هادی هادی نسب” فرماندار، “دهقانی” معاون منابع انسانی دادگستری کل،”حجت الاسلام دلاوری” امام جمعه رستاق و جمعی از مدیران شهرستان اشکذر در سالن کوثر فرمانداری این شهرستان برگزار شد. در این مراسم فرماندار اشکذر با […]

به گزارش اشکذر خبر؛ آئین تکریم و معارفه رئیس دادگستری شهرستان اشکذر، با حضور “غلامعلی دهشیری” رئیس کل دادگستری استان یزد،”هادی هادی نسب” فرماندار، “دهقانی” معاون منابع انسانی دادگستری کل،”حجت الاسلام دلاوری” امام جمعه رستاق و جمعی از مدیران شهرستان اشکذر در سالن کوثر فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم فرماندار اشکذر با قدردانی از زحمات شاکر در مسئولیت ریاست دادگستری شهرستان اشکذر، از وی به عنوان مدیری موفق، با مسئولیت، خویشتندار و با سعه صدر یاد کرد و برای وی در تداوم خدمت رسانی به مردم آرزوی موفقیت کرد.

هادی‌نسب با بیان اینکه پزشکی قانونی یکی از زیرساخت های مورد نیاز پیگیری پرونده های قضایی است، بر لزوم تعامل و همکاری مسئولان قضایی استان در جهت آغاز فعالیت پزشک قانونی در شهرستان تاکید کرد.

وی تامین نیروی انسانی مورد نیاز دادگستری را از دیگر درخواست‌های این شهرستان در حوزه قضایی عنوان کرد و اظهار داشت: تقویت دادگستری به عنوان نهاد حاکمیتی و مجری قانون در سطح شهرستان اشکذر، تداوم شتاب بخشی و تسریع در رسیدگی به پرونده های قضایی را به دنبال خواهد داشت.

رئیس کل دادگستری استان یزد فلسفه دستگاه قضایی را ایجاد امنیت قضایی برای شهروندان عنوان کرد و گفت: امنیت قضایی در شرایطی تامین می شود که در کنار داشتن قانون قوی و کارآمد قضاتی شجاع و بدون توصیه پذیر در راس کار باشند که الحمدالله این موضوع در دستگاه قضایی استان محقق شده است.

در ادامه این مراسم غلامعلی دهشیری  با بیان اینکه تعیین تکلیف در خصوص پرونده های مسن از اولویت های دستگاه قضایی به شمار می‌رود، افزود: در استان تاکنون ۱۱ هزار پرونده معوق و مانده را رسیدگی کرده و این عدد در شهرستان اشکذر از ۱۷۹ پرونده به ۷۵ پرونده رسیده است.

این مقام مسئول ادامه داد: امروز در بعضی از شعب استان رسیدگی به  پرونده های قضایی به کمتر از ۱۰ روز رسیده که موید این است که به جهش قابل توجهی در رسیدگی به پرونده های قضایی دست یافتیم و امید می رود این روند نیز تدوام داشته باشد.

برنامه ریزی برای دیدار با ائمه جمعه شهرستان، تعامل موثر و سازنده با دستگاه های اجرایی به ویژه اعضای شورای تامین، مردمی کردن دستگاه قضایی در شهرستان، حفظ کرامت و ارزش های انسانی ارباب رجوع، بازدید هدفمند از صنایع شهرستان، توجه به مسائل زیست محیطی و همسویی با سلامت مردم، حضور فعال و پویا در جلساتی که دادگستری به عنوان عضو اصلی به شمار می رود و اختصاص روزی ویژه جهت ملاقات عمومی با مردم از جمله مهمترین مواردی بود که غلامعلی دهشیری به رئیس جدید دادگستری شهرستان اشکذر توصیه و خواستار توجه ویژه به آنها شد.

همچنین در حاشیه این مراسم مهدی جعفری پور شهردار اشکذر با اهداء لوح سپاس از زحمات سه ساله محمدعلی شاکر قدردانی کرد.

شهردار ااشکذر در این لوح تقدیر نوشته است:

جناب آقای محمدعلی شاکر اردکانی

سلام علیکم؛

پاسداشت از مسئولان دستگاه قضایی، قدردانی از انسان هایی است که در راه کرامت انسانی و ترویج اندیشه های عدالت طلبانه و احقاق حق از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند.

اکنون که در پرتو الطاف خداوند سبحان پس از سال ها تلاش در عرصه خطیر قضاوت و اجرای عدالت، دوران مسئولیت خود به عنوان رئیس دادگستری شهرستان اشکذر را به پایان رسانده و آماده خدمت در سنگر دیگری از نظام مقدس جمهوری اسلامی هستید ، شایسته است از خدمات خالصانه و تلاش های مجدانه جنابعالی در عرصه  قضاوت وهمکاری با شهرداری اشکذر در جهت استیفای حقوق شهر مراتب سپاس و قدردانی خود را اعلام دارم.

توفیق روز افزون تان را در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) در جهت خدمت شایسته به مردم از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/3jIS8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec