• کد خبر: 93272
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: سه شنبه 21 مرداد 1399 - 14:33
  در راستای تحقق شعار سال:
  نماینده عالی دولت در شهرستان اشکذر ضمن بازدید از بخش های مختلف ‌کارخانه تولید خوراک دام و طیور ریزدانه در جریان مشکلات و مسائل این واحد تولیدی قرار گرفت و اعلام حمایت خود را در جهت رفع مشکلات ابراز نمود.

  به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی نسب فرماندار اشکذر در راستای تحقق شعار سال مبنی بر جهش تولید و مرتفع نمودن مشکلات بنگاه‌های اقتصادی و صنایع از کارخانه تولید خوراک دام و طیور ریزدانه بازدید کرد.

  هادی‌نسب در حاشیه بازدید از کارخانه تولید خوراک دام و طیور ریزدانه، کنترل و نظارت بر تولیدات اینگونه واحدها را ضروری دانست و افزود: امنیت مواد غذایی و سلامت محصولات دامی به کیفیت تولیدات واحدهای تولید خوراک دام و طیور وابسته است.

  نماینده عالی دولت در شهرستان اشکذر ضمن بازدید از بخش های مختلف ‌این کارخانه در جریان مشکلات و مسائل این واحد تولیدی قرار گرفت و اعلام حمایت خود را در جهت رفع مشکلات ابراز نمود.

  وی با اشاره به رعایت پارامترهای زیست محیطی توسط این واحد تولیدی و آلاینده نبودن آن، کنترل و نظارت بر تولیدات اینگونه واحدها را ضروری دانست و افزود: امنیت مواد غذایی و سلامت محصولات دامی به کیفیت تولیدات واحدهای تولید خوراک دام و طیور وابسته است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/SkvME

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *