• کد خبر: 93084
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 16 مرداد 1399 - 14:08
  طی مراسمی با حضور استاندار یزد
  طی مراسمی با حضور استاندار یزد، جمعی از مسئولین انسانی و مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران عملیات احداث باند دوم جاده یزد_ فولاد با اعتبار ۵۰۰ میلیارد ریال آغاز شد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ عملیات احداث باند دوم جاده یزد – فولاد با حضور استاندار و مسئولان استان یزد و مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی ایران با اعتبار ۵۰۰ میلیارد ریال آغاز شد.

  بنابر این گزارش محمدعلی طالبی استاندار یزد در این مراسم گفت: برای اجرای این طرح رایزنی‌های زیادی با دستگاه‌های مختلف و بخش خصوصی صورت گرفت تا احداث و ساخت این جاده با مشارکت خوب بخش دولتی و خصوصی انجام شود.

  طالبی با تاکید بر اینکه اهمیت این جاده برای ما بسیار بالاست و این راه ارتباطی با فولاد الیاژی ایران، نیروگاه، شهرک فولاد، معادن و روستاه‌های بخش خضرآباد و ندوشن به شمار می‌آید؛ گفت: با احداث این جاده شاهد کاهش قابل ملاحظه تصادفات و تسهیل در رفت و آمد مردم خواهیم بود.

  در ادامه این مراسم علیرضا چایچی مدیر عامل فولاد الیاژی ایران با بیان اینکه مدت‌های زیادی است که این جاده به صورت تک باند باقی مانده بود، گفت: این طرح بزرگ با پیگیری‌های فولاد آلیاژی ایران و استانداری یزد انجام شد.

  چایچی افزود: عملیات اجرایی باند دوم جاده یزد – فولاد با مشارکت شرکت فولاد آلیاژی ایران، شهرک فولاد اشکذر، معدن سنگ آهن سورک و نیرگاه سیکل ترکیبی خورشیدی یزد طی مدت ۱۸ ماه انجام خواهد شد.

  وی ادامه داد: این باند بالغ بر ۲۰ کیلومتر مسافت دارد و براورد ریالی این پروژه معادل ۵۰۰ میلیارد ریال است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/YbXQe

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *