• کد خبر: 80461
   منتشر کننده: علی مشیری (سردبیر)
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 7 فروردین 1398 - 21:44
  امام جمعه اشکذر اذعان کرد؛
  امام جمعه اشکذر شهرستان اشکذر برای کار در همه عرصه‌ها مستعد و آماده دانست و به ضعف روابط عمومی ادارات این شهرستان اذعان کرد.

  به گزارش خبرنگار اشکذر خبر؛ مدیرمسئول و خبرنگاران پایگاه خبری اشکذر خبر در ایام عید نوروز با محمدرضا طالبیان دیدار کردند.

  در این نشست حجت الاسلام محمدرضا طالبیان امام‌جمعه اشکذر با اشاره به اینکه در سطح جهان رسانه از اهمیت غیرقابل‌انکاری برخوردار است گفت: اهمیت نقش رسانه در دنیای امروز همراه کردن افکاری عمومی است.

  طالبیان در ادامه ضمن تأکید بر اینکه شهرستان اشکذر یکی از شهرستان‌های مستعد برای انجام فعالیت‌های گوناگون در تمام زمینه‌ها است، گفت: باوجود اینکه در بسیاری از ادارات فعالیت‌های خوبی صورت می‌گیرد، اما به دلیل نبود فعالیت رسانه‌ای این عملکردها به چشم مردم نمی‌آید.

  وی مهم‌ترین عامل در ضعف اطلاع‌رسانی فعالیت اداره‌های این شهرستان را عدم همکاری لازم روابط عمومی‌های ادارات دولتی با رسانه‌ها خواند و افزود: فعالین رسانه‌های این شهرستان باید با ایجاد روحیه مطالبه گری در خود اخبار، آمار و اطلاعات را طلب و جهت تنویر و اطلاع افکار عمومی منتشر کنند.

  در ادامه این دیدار سیدعلی اکبر رضوانی رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر با اشاره به خودجوش بودن برخی فعالیت‌های فرهنگی در بخش شمسی، این نوع فعالیت‌ها و نیز فعالیت رسانه‌ای را در معرفی ظرفیت ها و شناساندن این شهرستان مؤثر دانست.

  علیرضا پیشداد عضو شورای اسلامی شهر اشکذر نیز با قدردانی از فعالان این سایت خبری، تقویت روحیه مطالبه گری را در کنار انتشار اخبار خواستار شد.

  در ابتدای این دیدار علیرضا عسکری مدیرمسئول سایت اطلاع رسانی اشکذر خبر به ارائه گزارش عملکرد یک‌ساله این پایگاه خبری و برنامه های سال ۹۸ پرداخت.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/l5AaD

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *