• کد خبر: 71684
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: شنبه 26 اسفند 1396 - 10:12
  امام جمعه بخش خضرآباد:
  امام جمعه بخش خضرآباد به تاکیدات رهبر فرزانه انقلاب بر لزوم حمایت جدی از تولید و اشتغال به عنوان اولویت اصلی و کلان کشور گفت: مسئولان و مردم باید تلاش کنند تا همگان به خرید اجناس تولید داخل روی بیاورند و از صنایع داخلی کشور حمایت کنند.

  به گزارش خبرنگار اشکذر خبر از خضرآباد، در آخرین جمعه از سال 96 نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته بخش خضرآباد در مسجدحضرت ابوالفضل (ع) روستای کذاب با حضور بخشدار خضرآباد و جمع زیادی ازمردم روستاهای مختلف این بخش به امامت حجت الاسلام حاج شیخ حسین غالبی اقامه شد.
  امام جمعه بخش خضرآباد پس از سفارش نمازگزاران جمعه به رعایت تقوای الهی و نظم در امورات زندگی خود به تاکیدات رهبر فرزانه انقلاب بر لزوم حمایت جدی از تولید و اشتغال به عنوان اولویت اصلی و کلان کشور گفت: رکود، تعطیلی کارخانه ها و واردات بی رویه تولید ملی را تهدید می کند و لذا مسئولان و مردم باید تلاش کنند تا همگان به خرید اجناس تولید داخل روی بیاورند و از صنایع داخلی کشور حمایت کنند.
  حجت الاسلام غالبی با تبریک عید نوروز و فرا رسیدن بهار طبیعت افزود: در این ایام صله رحم و سرکشی به والدین، آشنایان و همسایگان، حضور در مساجد و انس با قرآن و کمک به نیازمندان به زندگی ما برای آغاز سال جدید برکت بیشتری می بخشد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/jiO2e

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *