سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر بازار محصولات کشاورزی، از کشف ۱۷۰ کیسه آرد یارانه‌ای در ۲ واحد نانوایی خشکه پزی در شهرستان‌های یزد و اشکذر خبر داد.

به گزارش اشکذر خبر، شیریزدانی افزود، در راستای جلوگیری از عرضه خارج از شبکه آرد یارانه‌ای که مقصد اصلی آن باید سفره مردم باشد، بازرسان جهاد کشاورزی پس از چند ماه تحقیق و بررسی و زیر نظر گرفتن شبانه روزی یک واحد خشکه‌پزی بزرگ در شهرستان اشکذر، نهایتاً، موفق به توقیف یک دستگاه نیسان حمل آرد یارانه‌ای شدند، که در حال ورود و تخلیه آرد در این واحد نانوایی بود.

وی ادامه داد: بازرسان در این عملیات ضمن توقیف خودروی حمل آرد، موفق به کشف ۸۰ کیسه آرد یارانه‌ای، یک دستگاه دوخت کیسه آرد و نیز تعداد ۵۰ عدد لیبل تقلبی کیسه آرد شدند.


همچنین بازرسان جهاد کشاورزی استان یزد، طی بازرسی از یک واحد نانوایی خشکه‌پزی در شهرستان یزد، موفق به کشف تعداد ۹۰ کیسه آرد یارانه‌ای تاریخ مصرف گذشته شدند، که در شرایط بهداشتی بسیار نامناسب نگهداری و با آن نان پخت میشد.


در ادامه این بازرسی ها، با حضور نمایندگان اداره غله، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و مرکز بهداشت، ضمن تشکیل پرونده تعزیراتی، دو واحد مذکور جهت تعیین تکلیف و جلوگیری از ادامه پخت، بنا به دستور مقام قضایی پلمب شدند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/JLNO5
  • منبع خبر : صدا و سیما