طرح قرآنی «رمضان بهار قرآن» همزمان با همه واحد‌ها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر اجرا می‌شود.

به گزارش اشکذر خبر، طرح قرآنی «رمضان بهار قرآن» با هدف ارتقای معرفت دینی و دانش استادان و کارکنان در حوزه فرهنگ و معارف حیات آفرین کلام الله مجید، به ویژه آشنایی بیشتر با تفسیر آیات و بهره مندی از زلال معارف و رهنمود‌ها و دستورات حیات بخش قرآن کریم در ماه مبارک رمضان،  همزمان با همه واحد‌ها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر اجرا می‌شود.

این دوره از طرح قرآنی که توسط دفتر نهاد رهبری سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت مجازی و برخط برگزار خواهد شد به تفسیر سوره مبارکه انبیاء اختصاص یافته و زمان برگزاری آن در طول ماه مبارک رمضان ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۱:۳۰ و به مدت ۳۲ ساعت است و اعضای هیأت علمی، کارکنان، دانشجویان، استادان حق التدریس، دستیاران آموزشی و ائمه جماعات می‌توانند در این کارگاه شرکت کنند.

منابع این دوره از کتاب المیزان فی تفسیر القرآن اثر علامه سید محمد حسین طباطبایی (ره) و تفسیر تسنیم اثر آیت الله عبدالله جوادی آملی است و همه شرکت کنندگان در طرح باید در آزمون پایان دوره که ۲۰ نمره دارد شرکت کرده و در صورت کسب حد نصاب نمره قبولی (۱۴ از ۲۰) گواهی پایان دوره صادر خواهد شد.

تدریس این دوره را حجت الاسلام حسن زارع، مسئول دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد بر عهده دارد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ie9yH
  • منبع خبر : آنا