به گزارش اشکذر نیوز، “محمدعلی شاه حسینی” فرماندار اشکذر، روز چهارشنبه افزود: این تعداد مسافر نوروزی در مدارس، مهمانسراها و دیگر اماکن شهرستان پذیرش و اسکان داده شده اند. وی ادامه داد: در محل پارک اشکی اشکذر نیز تعدادی از دستگاه های مرتبط با سفرهای نوروزی و خدمات رسانی از جمله هلال احمر، نیروی انتظامی ، […]

به گزارش اشکذر نیوز، “محمدعلی شاه حسینی” فرماندار اشکذر، روز چهارشنبه افزود: این تعداد مسافر نوروزی در مدارس، مهمانسراها و دیگر اماکن شهرستان پذیرش و اسکان داده شده اند.

وی ادامه داد: در محل پارک اشکی اشکذر نیز تعدادی از دستگاه های مرتبط با سفرهای نوروزی و خدمات رسانی از جمله هلال احمر، نیروی انتظامی ، شهرداری و دیگر نهادها مستقر شده و به مسافران نوروزی خدمت رسانی می کنند و تاکنون دو هزار بروشور راهنمایی مسافران توزیع شده است.
فرماندار اشکذر گفت: به صورت مستقیم تعداد یکصد نفر از عوامل و دست اندرکاران سفرهای نوروزی این شهرستان مشغول ارائه خدمت به مسافران عزیز از اقصی نقاط کشور هستند و تاکنون هیچ گونه مشکل خاصی گزارش نشده است.
شاه حسینی در ادامه با اشاره به اینکه روز یکشنبه نهم فروردین ماه به عنوان روز شهرستان اشکذر نامگذاری شده است، افزود: در این روز برنامه های زیادی از جمله برنامه های فرهنگی، ورزشی، تفریحی در نظر گرفته شده است. وی پخت غذای محلی، مسابقات ورزشی از جمله ورزش باستانی، بازدید از اماکن و بافت قدیم و… را از دیگر برنامه های این روز برشمرد.اشکذر در 20 کیلومتری شمال شهر یزد قرار دارد.
روابط عمومی فرمانداری اشکذر
لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/fV1YG