• کد خبر: 39707
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: یکشنبه 6 اردیبهشت 1394 - 23:20
  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اشکذر:
  در سال گذشته، تعداد 307 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اشکذر آموزش های فنی و حرفه ای را فراگرفتند.

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومي کميته امداد امام خميني(ره) استان يزد، “یدا… مروتی” با بیان این خبر افزود: یکی از ضرورت های رشد و توسعه اقتصادی، آموزش برای ایجاد مهارت های لازم سرمایه انسانی است.

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اشکذر اظهار داشت: برگزاری دوره های آموزش فنی و حرفه ای گام موثری برای ارتقای سطح آگاهی و توان کاری مددجویان و ایجاد اشتغال برای این قشر محسوب می شود.

  وی اضافه کرد: در این راستا کمیته امداد شهرستان اشکذر با همکاری سازمان فنی و حرفه ای در طول سال اقدام به برگزاری دوره های ویژه آموزشی در سطوح مختلف با هدف مهارت آموزی مددجویان کرده است.

  مروتی هدف از برگزاری این دوره ها را ارتقاء سطح آگاهی های علمی و مهارت فنی و حرفه ای مددجویان در جهت ایجاد اشتغال عنوان کرد.

  به گفته مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اشکذر در سال 93، تعداد 307 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد، با شرکت در دوره های کوتاه مدت، بلند مدت و استاد شاگردی، آموزش های فني و حرفه‌اي را در زمینه های کارآفرینی، خیاطی، قالیبافی، آرایشگری، پرستاری و غیرو فرا گرفتند.

  یدا… مروتی گفت: در این راستا بیش از 180 میلیون ریال هزینه شده است.

  گفتنی است در سال گذشته 13 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اشکذر از طریق طرح کاریابی و تعامل با کارفرمایان در شرکت ها و مؤسسات مشغول به کار شدند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Juc6v

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *