اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

26 هزار ليتر فرآورده­هاي نفتي قاچاق در اشکذر کشف شد

شناسه خبر : 47386 | تاریخ انتشار : : 16 آذر 1394 - 22:26 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ “حسين ثقفي” گفت: پليس آگاهي اين شهرستان، هنگام گشت­زني و کنترل خودروهاي عبوري در محورهاي مواصلاتي به يک دستگاه نفتکش “ولوو” مشکوک شده و خودرو را براي بررسي مدارک و بارنامه، متوقف کردند.   سرهنگ ثقفي ادامه داد: ماموران پليس در بازرسي از اين خودرو، 26 […]

IMAGE11449464892681به گزارش اشکذر نیوز به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ “حسين ثقفي” گفت: پليس آگاهي اين شهرستان، هنگام گشت­زني و کنترل خودروهاي عبوري در محورهاي مواصلاتي به يک دستگاه نفتکش “ولوو” مشکوک شده و خودرو را براي بررسي مدارک و بارنامه، متوقف کردند.

 

سرهنگ ثقفي ادامه داد: ماموران پليس در بازرسي از اين خودرو، 26 هزار ليتر فرآورده­ هاي نفتي قاچاق کشف و دو متهم را نيز دستگير کردند.

وي افزود: محموله­ي توقيفي، از نوع قير بود که قاچاقچيان، آن را از غرب کشور، بارگيري و قصد انتقال به زاهدان را داشتند که توسط عوامل آگاهي اشکذر، دستگير شدند.

اين مقام انتظامي، ارزش اين محموله قاچاق را بيش از 300 ميليون ريال بيان کرد و گفت: ماموران پليس شهرستان اشکذر در راه مقابله با قاچاق کالا و مواد سوختي از ابتداي سال تاکنون اقدامات موثري را انجام داده ­اند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/NJ37l

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124