اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

251 کیلوگرم مواد مخدر در یزد کشف شد

شناسه خبر : 42297 | تاریخ انتشار : : 08 مرداد 1394 - 23:21 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس یزد سردار ایرج کاکاوند گفت: از این میزان 203 کیلوگرم هروئین و 48 کیلوگرم بقیه تریاک است . وی اضافه کرد: این مواد در قالب یک عملیات مسلحانه و نفس گیر پنج ساعته با سوداگران مرگ کشف و ضبط شد . این مسوول گفت: تیم های عملیاتی […]

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس یزد سردار ایرج کاکاوند گفت: از این میزان 203 کیلوگرم هروئین و 48 کیلوگرم بقیه تریاک است .

وی اضافه کرد: این مواد در قالب یک عملیات مسلحانه و نفس گیر پنج ساعته با سوداگران مرگ کشف و ضبط شد .

این مسوول گفت: تیم های عملیاتی از دسته رزمی شهید شاهدی و پلیس مبارزه با مواد مخدر مهریز این محوله را کشف کردند .

کاکاوند افزود: ماموران پلیس در این عملیات با هوشیاری کامل مسیرهای فرعی را کنترل کرده و مواد را از داخل خودرو پژو 405 بدست آوردند.

فرمانده انتظامی استان یزد اظهار داشت: سوداگران مرگ با دیدن ماموران پلیس، اقدام به تیراندازی سمت آنها کرده و ماموران پلیس نیز به صورت متقابل به سمت اشرار تیراندازی کردند.

کاکاوند ضمن اشاره به حجم بالای آتش اشرار و همچنین عملیات ضربتی و نفس گیر ماموران پلیس افزود: اشرار در این درگیری خودرو را رها کرده و با استفاده از تاریکی شب متواری شدند.

وی گفت: در این عملیات همچنین مقادیری سلاح و مهمات جنگی و یک دستگاه خودرو سواری از اشرار به جا ماند.

رییس پلیس استان یزد با بیان اینکه یکی از اشرار به شدت مجروح شده و احتمال هلاکت وی بسیار زیاد است تصریح کرد: اقدامات ماموران پلیس، جهت دستگیری اشرار فراری ادامه دارد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/fqy87

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124