• کد خبر: 23205
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: جمعه 31 خرداد 1392 - 17:39
  خطيب نماز جمعه اشكذر: لطف و عنایت خداوند و بصیرت و لبیک گوئی مردم به ولایت فقیه باعث ماندگاری حماسه سیاسی ۲۴ خرداد در تاریخ شد.

  امام جمعه اشکذر

  به گزارش اشکذر نیوز،خطیب نماز جمعه اشکذر ضمن تشکر ازحضور گسترده مردم در انتخابات ۲۴ خرداد تصریح کرد: دشمن با استفاده از تبلیغات رسانه ای و تحریم های اقتصادی سعی داشت تا حضور مردم را در انتخابات کم رنگ جلوه دهد اما با لطف و عنایت خداوند و بصیرت و لبیک گوئی مردم به ولایت فقیه باعث مشارکت بیش از ۷۰ درصد مردم و ماندگاری حماسه سیاسی ۲۴ خرداد در تاریخ شده است.
  حجت الاسلام و المسلمین طالبیان ضمن اشاره به دستاوردهای این حماسه سیاسی افزود:تثبیت نظام اسلامی،یکپارچگی مسئولین جهت فائق آمدن بر مشکلات،ناکام کردن دشمنان،افزایش انسجام ملی و وحدت مردم و بالابردن عیار اخلاق انتخاباتی از جمله مهمترین دستاوردهای این انتخابات بوده است.
  امام جمعه اشکذر در پایان صحبت های خود ضمن تبریک به منتخبین جدید شواری شهر اشکذر گفت:اعضای جدید تا حدی نسبت به وظایف و تکالیف خود در شورا آشنا هستند ولی آن ها باید قبل از استقرار شورای جدید، وظایف خود را در قانون اساسی و مصوبات مجلس مورد مطالعه قراردهند تا ابهامات ذهنی خود را برطرف نمایند و همچنین با اعضای فعلی شورا در جلسات متعدد شرکت کنند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/TXzFG

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *