• کد خبر: 35026
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه 24 آذر 1393 - 20:09
  فرماندار شهرستان بافق:
  فرماندار شهرستان بافق از ابلاغ اختصاص دو درصد عوارض فروش معادن فلات مرکزی و میشدوان بافق به عمران و آبادانی بافق خبر داد.

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از ایسنا، “سيد مهدي طلايي مقدم” با اعلام اين خبر، تصريح كرد: سرانجام با پیگیری‏‏های صورت گرفته و عنایات ویژه استاندار یزد و دستور دكتر کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، موضوع پرداخت دو درصد عوارض عمران و آبادنی معادن میشدوان و فلات مرکزی به شهرستان بافق از سوي قاسمی معاون مالی و اداری شرکت ایمیدرو ابلاغ شد.

  وي تاكيد كرد: در نامه مذكور صراحتاً به مديران فلات مركزي و ميشدوان اعلام شده است كه در خصوص اختصاص دو درصد از فروش معادن بافق به منظور آباداني شهر و روستاهاي شهرستان بافق، دستور وزير نسبت به پرداخت مبلغ مذكور اقدام مقتضي صورت گيرد.

  طلايي مقدم در پايان افزود: در اين رابطه جلسات متعددي با حضور شوراي اسلامي، مديران معادن ميشدوان و فلات مركزي صورت گرفته شد و با توجه به هماهنگي شهرستاني موضوع به استاندار محترم نيز منعكس شد كه پس از پيگيري صورت گرفته اين امر مهم اتفاق افتاد و علاوه بر شركت سنگ آهن مركزي كه قبلاً 2 درصد عوارض را پرداخت مي‏‏كرد، شركت‏‏هاي فلات مركزي و ميشدوان نيز 2 درصد را پرداخت خواهند كرد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/GqmuI

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *