اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

188 هزار دانش‌آموز یزدی در کلاس‌های درس حاضر می‌شوند

شناسه خبر : 31638 | تاریخ انتشار : : 31 شهریور 1393 - 8:45 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوزاحمد شیرزاد اظهار داشت: از اول مهرماه امسال، بیش از 188 هزار دانش‌آموز در نقاط مختلف استان یزد در کلاس‌های درس حاضر می‌شوند که 29 هزار و 400 نفر ازاین دانش‌آموزان در مدارس غیردولتی تحصیل خواهند کرد. وی عنوان کرد: این دانش‌‌آموزان در یک‌هزار و 540 آموزشگاه و 7 هزار و 984 کلاس […]

به گزارش اشکذر نیوزاحمد شیرزاد اظهار داشت: از اول مهرماه امسال، بیش از 188 هزار دانش‌آموز در نقاط مختلف استان یزد در کلاس‌های درس حاضر می‌شوند که 29 هزار و 400 نفر ازاین دانش‌آموزان در مدارس غیردولتی تحصیل خواهند کرد.

وی عنوان کرد: این دانش‌‌آموزان در یک‌هزار و 540 آموزشگاه و 7 هزار و 984 کلاس درس در مناطق مختلف استان یزد تحصیل خواهند کرد.

شیرزاد با اشاره به اجرای برنامه‌های ویژه در آغاز سال تحصیلی عنوان کرد: در روز 31 شهریور، جشن شکوفه‌ها در مدارس یزد برای دانش‌آموزان پایه اول مقطع ابتدایی برگزار می‌شود که مراسم نمادین در دبستان دخترانه الزهرا (س) ناحیه یزد برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد همچنین از برگزاری جشن غنچه‌ها ویژه نوآموزان ابتدایی در روز 31 شهریورماه خبر داد و بیان کرد: این مراسم نیز به صورت نمادین در پیش‌دبستانی شقایق در ناحیه دو یزد اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به برنامه‌های ویژه اول مهر عنوان کرد: در روز اول مهر و در ساعت 7:30، زنگ مهر و مقاومت در همه مدارس یزد به صدا درخواهد آمد و مراسم نمادینی نیز با حضور مسئولان در دبیرستان حکیم‌زاده ناحیه یک یزد برگزار می‌شود.

شیرزاد با اشاره به برگزاری جشن جوانه‌ها نیز عنوان کرد: این جشن ویژه پایه هفتم است و ساعت 10 صبح روز اول مهرماه در همه مدارس استان و به طور نمادین در دبیرستان دخترانه دوره اول ادب ناحیه دو یزد برگزار خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به طنین‌انداز شدن بانگ توحید در همه مدارس استان یزد اظهار داشت: در نخستین روز از سال تحصیلی 94 – 93 هم‌زمان با اذان ظهر، نمازجماعت ظهر و عصر اقامه می‌شود که مراسم نمادین در ساعت 12 در دبیرستان پسرانه دوره اول شهید مرشد برگزار می‌شود.

این مسئول همچنین از برگزاری جشن‌های مهر ویژه دانش‌آموزان استثنایی در آموزشگاه تلاش ناحیه یک یزد و جشن خانه در مدرسه ویژه بازگشایی خوابگاه‌های مدارس شبانه‌روزی در روز دوم مهرماه در دبیرستان دخترانه برکت در روستای عزآباد شهرستان اشکذر، خبر داد.

 (خبرنگار فارس)

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zNPjF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124