اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
رئیس دادگستری شهرستان اشکذر:

۸۵ هزار متر از اراضی ملی شهرستان اشکذر رفع تصرف شد

شناسه خبر : 95453 | تاریخ انتشار : : 24 آذر 1399 - 22:37 | ارسال توسط :

رئیس دادگستری شهرستان اشکذر در رابطه با افرادی طرح های خود را اجرا ننموده اند: اقدام مقتضی جهت فسخ قراردادها، طرح دعوا در دادگستری و اعاده اراضی به دولت جهت واگذاری ذخایر ملی به مجریان واقعی طرح ها صورت می پذیرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد حسین دهقانی زاده رئیس دادگستری شهرستان اشکذر در جلسه حفظ حقوق بیت المال در امور اراضی از صدور حکم رفع تصرف برای ۵۸ هزار و ۵۴۰ متر از اراضی ملی از خرداد تاکنون خبر داد و گفت: بخشی از احکام این احکام اجرا شده و بخشی نیز هنوز به مرحله اجرا نرسیده است.

دهقانی زاده در همین رابطه اظهار کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی ذی ربط ضمن همکاری و تعامل با دستگاه قضا لازم است به محض قطعیت آرای صادره نسبت به فراهم نمودن زمینه اجرا و اعاده اراضی به دولت اقدام کنند.

وی بررسی وضعیت اراضی واگذار شده را امری ضروری دانست و تصریح کرد: با توجه به طرح دعوا در این رابطه که حکایت از بلاتکلیف بودن چندین ساله اراضی دارد؛ کلیه نهادها و دستگاه های اجرایی که اقدام به واگذاری اراضی جهت اجرای طرح های کشاورزی، صنعتی، دامپروری و غیره نموده اند با یک برنامه واحد و زمان بندی شده باید نسبت به بررسی و پایش تمام واگذاری ها اقدام کنند.

این مقام قضائی در رابطه با اشخاصی که طرح های خود را اجرا ننموده اند؛ اظهار کرد: اقدام مقتضی جهت فسخ قراردادها، طرح دعوا در دادگستری و اعاده اراضی به دولت جهت واگذاری ذخایر ملی به مجریان واقعی طرح ها صورت می پذیرد.

 

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/8iTCL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec