اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

۵۰ پروژه به مناسبت دهه فجر در یزد بهره‌برداری می‌شود

شناسه خبر : 79120 | تاریخ انتشار : : 09 بهمن 1397 - 17:27 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذرخبر، احمد ترحمی پیش از ظهر امروز در نشست خبری که به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی برگزار شد اظهار داشت: فرمانداری مرکز استان به عنوان مجری سیاست‌های دولت در استان و بیانگر نقش بارز افکار عمومی در جامعه است. وی مردم را صاحبان اصلی انقلاب دانست و افزود: همه عملکردهای دولت در […]

به گزارش اشکذرخبر، احمد ترحمی پیش از ظهر امروز در نشست خبری که به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی برگزار شد اظهار داشت: فرمانداری مرکز استان به عنوان مجری سیاست‌های دولت در استان و بیانگر نقش بارز افکار عمومی در جامعه است.

وی مردم را صاحبان اصلی انقلاب دانست و افزود: همه عملکردهای دولت در این این چند سال اخیر تنها برای پیشرفت نظام است و باید تلاش شود تا به اهداف انقلاب که در قانون اساسی ذکر شده است دست یافت و به آنها جامعه عمل پوشاند.

سرپرست فرمانداری یزد با بیان اینکه شهرستان یزد 65 درصد از جمعیت استان را در خود جای داده خاطرنشان کرد: امروزه در این شهرستان 656 هزار نفر ساکن هستند و با این تعداد یزد پرجمعیت ترین شهرستان یزد است.

ترحمی با اشاره به دستاوردهای انقلاب عنوان کرد: صدور 3 هزار و 291 پروانه بهره‌برداری صنعتی، صدور 567 پروانه بهره‌برداری معدنی و اشتغال 12 هزار نفر در این بخش، تحت پوشش قرار گرفتن 481 هزار نفر در بیمه تامین اجتماعی از دستاور‌های چهل ساله انقلاب اسلامی است.

منبع:تسنیم یزد

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/AP7op

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124