اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

۴۰۰ هزار متر مربع باشگاه سوارکاری در اشکذر ایجاد شد

شناسه خبر : 36456 | تاریخ انتشار : : 11 بهمن 1393 - 18:40 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز محمدعلی شاه حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اشکذر با بیان این مطلب که رویکرد دولت توجه و پاسخ به مطالبات و خواسته‌های مردم است، مطالبات مردم را حقوق شهروندی آنان دانست و اظهار داشت: یکی از مطالبات مردم در اشکذر، بحث محیط زیست است. وی در ارتباط با اقدام […]

به گزارش اشکذر نیوز محمدعلی شاه حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اشکذر با بیان این مطلب که رویکرد دولت توجه و پاسخ به مطالبات و خواسته‌های مردم است، مطالبات مردم را حقوق شهروندی آنان دانست و اظهار داشت: یکی از مطالبات مردم در اشکذر، بحث محیط زیست است.

وی در ارتباط با اقدام هایی که برای کاهش آلودگی هوا در این شهرستان انجام شده، گفت: با تمهیدات فرمانداری و دستگاه‌های تابعه اشکذر، از یک سال گذشته تاکنون هیچ آلاینده‌ای در این شهرستان مستقر و یا موفق به اخذ مجوز شود.

شاه حسینی توجه به صنعت پاک از جمله صنعت کاغذ، گردشگری و صنایع تبدیلی کشاورزی را از جمله اقدامات این فرمانداری در شهرستان اشکذر عنوان کرد و گفت: توسعه این صنایع در شهرستان می‌تواند بیش از پیش در زمینه کاهش آلودگی هوا و پیشرفت اقتصادی شهرستان و استان موثر باشد.

وی با اشاره به منطقه ویژه غذا و داروی اشکذر، افزود: احیای منطقه ویژه غذا و دارو و پیگیری ساز و کار ایجاد این منطقه فوق تخصصی در سطح شهرستان، حرکتی بسیار بزرگ است که اجرایی شدن آن نیاز به زمان زیادی دارد.

وی ایجاد باشگاه‌های اسب سواری با متراژ بیش از 400 هزار متر و افزایش فضایی بالغ بر 6 هزار متر مربع به فضای گلخانه‌ای شهرستان اشکذر را از دیگر اقدامات این فرمانداری برای توسعه اشکذر عنوان کرد.

فرماندار اشکذر شبانه روزی شدن درمانگاه شهرستان، راه‌اندازی استخر نیمه کاره اشکذر، انتقال گاز به 5 روستای بخش خضرآباد، انتقال خط گاز به روستای حاجی‌آباد و رفع مشکل آب آشامیدنی بخش خضرآباد را از دیگر اقدامات مهم انجام شده در شهرستان اشکذر عنوان کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/tGVzh
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124