اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

۳ نفر از ثبت‌نام شدگان مجلس خبرگان رهبری در یزد تایید صلاحیت شدند

شناسه خبر : 49181 | تاریخ انتشار : : 06 بهمن 1394 - 13:50 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، محمدعلی طالبی در گفتگو با مهر اظهار داشت: در مهلت قانونی تعیین شده برای ثبت نام در رقابت انتخاباتی مجلس خبرگان رهبری، در استان یزد ۱۱ نفر اقدام به ثبت‌نام کردند که از این تعداد سه نفر توسط شورای نگهبان تایید صلاحیت شدند. وی عنوان کرد: هشت نفر دیگر نیز یا رد […]

طالبی

به گزارش اشکذر نیوز، محمدعلی طالبی در گفتگو با مهر اظهار داشت: در مهلت قانونی تعیین شده برای ثبت نام در رقابت انتخاباتی مجلس خبرگان رهبری، در استان یزد ۱۱ نفر اقدام به ثبت‌نام کردند که از این تعداد سه نفر توسط شورای نگهبان تایید صلاحیت شدند.

وی عنوان کرد: هشت نفر دیگر نیز یا رد صلاحیت شده اند یا صلاحیت آنها احراز نشده است که این افراد می‌توانند شکایات خود را تا ۱۰ بهمن ماه به شورای نگهبان تقدیم کنند و شورای نگهبان در یک فرصت ۱۰ روزه، از ۱۱ تا ۲۰ بهمن‌ماه، به شکایات رسیدگی و نتیجه نهایی را در ۲۱ بهمن‌ماه اعلام خواهد کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد ادامه داد: تعداد ثبت نام شدگان در این دوره در مجلس خبرگان رهبری در استان یزد، نسبت به دوره قبل که شش نفر اقدام به ثبت نام کرده بودند، افزایش ۸۴ درصدی داشته است.

یادآور می شود، از استان یزد یک نفر صاحب کرسی مجلس خبرگان رهبری خواهد شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zIkiD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124