• کد خبر: 90768
   منتشر کننده: دهقانی
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 21 فروردین 1399 - 15:31
  منظور سهولت دسترسی مردم و بیماران،خطوط جدید تلفن ثابت بیمارستان امام صادق (ع) میبد با تماس تلفنی امام جمعه این شهرستان افتتاح شد.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد، یحیی کارگر رئیس اداره مخابرات شهرستان میبد با اعلام این خبر افزود: به همت متخصصان مخابرات منطقه یزد و شهرستان میبد،  بخش مخابرات بیمارستان امام صادق (ع) میبد با تماس تلفنی آیت الله اعرافی امام جمعه این شهرستان راه اندازی شد و مشکل ارتباطی بیمارستان به طور کامل رفع گردید.

  وی افزود: از این پس پیش شماره ۳۳۲۶۰۰۰۰ با ۳۰ خط بدون اشغالی آماده پاسخگویی به مردم و تسهیل در ارتباط با بیماران بستری می باشد.

  آیت الله اعرافی امام جمعه میبد نیز با تماس و افتتاح این شماره جدید، در پیام تلفنی گفت:

   

  بسم الله الرحمن الرحیم. افتتاح این خطوط تلفن را به فال نیک میگیریم و سال جدید و اعیاد ماه مبارک شعبان و روز جمهوری اسلامی را هم به همه عزیزان بهداشت و درمان در میبد و به خصوص به پرستاران عزیزمان، به پزشکان بزرگوار، به کادر درمان، به مدیران و مسئولان و به همه عزیزانی که در این ایام برای پیشگیری و مبارزه با کرونا زحمت کشیدند عرض تبریک و سپاس و تقدیر و تشکر فراوان دارم. حقیقتاً ما باید همه‌مان قدردان همه پرستاران و پزشکان و کادر درمان  که سپاه بزرگ و سرافراز سلامت در کشور بوده‌اند، باشیم، و در میبد هم به فضل الهی عزیزان ما همت بلندی را نشان دادند و کارهای بزرگی را انجام داده اند و با همکاری دستگاه‌های مختلف از گروههای مردمی و بسیجی و سپاه و با نیروی انتظامی و فرمانداری و همه عزیزان با هدایتهایی که فرماندار و  دستگاه بهداشت و درمان داشتند، خدا را شکر به نحوه مناسبی کنترل شد. امیدواریم این روزهای سخت بر ملت ما و بر مردم میبد به زودی این روزها سپری شود و ما شاهد رشد و تعالی و خوشی و همبستگی و سلامت مردم عزیزمان باشیم. من با همه وجودم از مدیران محترم بهداشت و درمان و بیمارستان و پرستاران و پزشکان و کادر درمان و مردم خیر و همه بزرگواران و مسئولین محترم و همه کسانی که در این ایام همبستگی و همدلی خوبی را نشان داده اند تشکر می کنند و برای همه شما آرزوی توفیق دارم امیدواریم که همه برای ارتقاء زیرساخت های بهداشت و درمان، همه مسئولین ادارات و همه بخش ها کمک کنند. همین جا هم لازم است از مخابرات در استان و شهرستان تشکر کنم به خاطر افتتاح این خطوط…

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/IO4Ay

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *