اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

۱۷۴پروژه مخابراتی و همراه اول به بهره برداری می رسد

شناسه خبر : 88599 | تاریخ انتشار : : 13 بهمن 1398 - 11:01 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد، زارع سرپرست مخابرات منطقه یزد ضمن تبریک چهلمین و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران افزود: در ایام ا.. دهه فجر ۱۷۴پروژه مخابراتی در زمینه های مختلف از جمله: تاسیس، توسعه ، نصب در سطح استان راه اندازی و مورد بهره برداری […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد، زارع سرپرست مخابرات منطقه یزد ضمن تبریک چهلمین و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران افزود: در ایام ا.. دهه فجر ۱۷۴پروژه مخابراتی در زمینه های مختلف از جمله: تاسیس، توسعه ، نصب در سطح استان راه اندازی و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی میزان سرمایه گذاری برای این پروژه ها را بالغ بر۲۶۸ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت:این طرح ها شامل اجرای شبکه کابل در ۹ مرکز تلفن  و تاسیس وتوسعه کافونوری در ۸ مرکز، بهینه سازی ۵ مرکز تلفن ثابت ، ایجاد امکان دایری تلفن بر بستر وایرلس در ۵ محل، ایجاد بستر سرویس تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت از طریق تانوما در ۳شهر اردکان و مهریز و یزد می باشد.

زارع خاطر نشان کرد: در زمینه تلفن همراه خدمات ارزنده و مطلوبی از سوی متخصصان مخابرات صورت گرفته است که شامل تاسیس ۶ سایت G2 ، افزایش ۳ تکنولوژی G3 ، افزایش ۸ تکنولوژی G4 و جایگزینی و جابجایی ۲ سایت و همچنین بهینه سازی و تعویض دکل در ۲۳ سایت بوده است.

وی تاسیس سوئیچ دیتا در ۷ مرکز ، افزایش ظرفیت زیرساخت داخل استانی در ۳۴  ایستگاه و توسعه ظرفیت اینترنت پرسرعت خانگی را از دیگر پروژه های مورد بهره برداری در دهه فجر دانست.

زارع سرپرست مخابرات منطقه یزد بیان کرد: به منظور گسترش خدمت رسانی و افزایش خدمات به مشترکان از دهه فجر سال گذشته ۳۸۸ پروژه مخابراتی با سرمایه گذاری بالغ بر ۶۱۱ میلیارد ریال توسط مخابرات منطقه یزد به بهره برداری رسیده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Y17MW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec