اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

یکی از میادین شهر اشکذر به نام کتاب نامگذاری شد

شناسه خبر : 94168 | تاریخ انتشار : : 24 شهریور 1399 - 18:33 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از  روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر؛ یکی از میادین شهر اشکذر با همکاری و موافقت شورای نامگذاری شهر اشکذر به نام کتاب نامگذاری شد. ولی الله حفیظی رئیس اداره کتابخانه‌های شهرستان اشکذر در این خصوص گفت: با توجه به مصوبه جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان و موافقت […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از  روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر؛ یکی از میادین شهر اشکذر با همکاری و موافقت شورای نامگذاری شهر اشکذر به نام کتاب نامگذاری شد.

ولی الله حفیظی رئیس اداره کتابخانه‌های شهرستان اشکذر در این خصوص گفت: با توجه به مصوبه جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان و موافقت شهردار اشکذر؛ میدان مقابل مدرسه حاج حسین دهقانی در زرین شهر به نام “میدان کتاب” نامگذاری شد.
حفیظی با تشکر از همراهی و پشتیبانی هادی هادی‌نسب فرماندار و احمد علی دهقان منشادی شهردار اشکذر از برنامه‌های اداره کتابخانه‌‌های عمومی این شهرستان؛ بیان داشت: برای گسترش کتابخوانی در جامعه باید تبلیغات فراوانی صورت گیرد و نامگذاری میادین و معابر شهر به نام کتاب نیز در این راستا اهمیت دارد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/2NvbR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec