اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

یلدا در ارتفاعات استان یزد برفی است/ اشکذر با دمای ۲- جزء سردترین نقاط استان یزد

شناسه خبر : 78252 | تاریخ انتشار : : 30 آذر 1397 - 10:59 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی یزد، سیدعباس میرحسینی با اشاره به اینکه هوای یزد فردا، جمعه و در آخرین روز از پاییز ۹۷، قسمتی ابری از اوایل شب به تدریج با افزایش ابر در برخی نقاط به ویژه در ارتفاعات و مناطق شمالی همراه با بارندگی و بارش برف و گاهش افزایش […]

به گزارش اشکذر خبر، رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی یزد، سیدعباس میرحسینی با اشاره به اینکه هوای یزد فردا، جمعه و در آخرین روز از پاییز ۹۷، قسمتی ابری از اوایل شب به تدریج با افزایش ابر در برخی نقاط به ویژه در ارتفاعات و مناطق شمالی همراه با بارندگی و بارش برف و گاهش افزایش سرعت باد همراه خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه نخستین روز زمستان نیز برای یزدی‌ها روزی سرد خواهد بود، افزود: روز شنبه، اول دی‌ماه هوای یزد نیمه ابری تا ابری در برخی نقاط به ویژه ارتفاعات، مناطق شمالی و شرقی همراه با بارندگی خواهد بود.

میرحسینی خاطرنشان کرد: در ارتفاعات نیز احتمال بارش برف و کاهش قابل ملاحظه دما وجود دارد و از عصر هوا مه‌آلود و با کاهش میزان ابرها همراه خواهد بود.

رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی یزد با بیان اینکه مرکز استان یزد فردا در سردترین ساعات روز دمای سه درجه و در گرمترین ساعات روز، دمای ۱۶ درجه را تجربه خواهد کرد، افزود: دمای هوا در شنبه اول دی‌ماه به شکل قابل ملاحظه ای در مرکز استان کاهش می‌یابد به نحوی که در سردترین ساعات روز دمای دو درجه و در گرمترین ساعات دمای ۱۰ درجه را تجربه خواهیم کرد.

وی، گاریز با دمای هوا ۴- درجه و پس از آن اردکان و اشکذر با دمای ۲- را سردترین نقاط استان یزد در آخرین روز پاییز ۹۷ اعلام کرد.

منبع خبرگزاری مهر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xRFUV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124