اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

یزد از همه شهرهای ایران زیباتر است

شناسه خبر : 28460 | تاریخ انتشار : : 22 اسفند 1392 - 2:10 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، بوهونگ یانگ، بعد از ظهر18\12\92 در سفر به استان یزد در دیدار با استاندار و مسئولان میراث فرهنگی استان یزد اظهار داشت: شهرهای بسیاری را در ایران دیده‌ام اما متعقدم یزد از همه شهرهای ایران و حتی از اصفهان زیباتر است. وی بیان کرد: جاذبه‌های تاریخی یزد باید بیشتر معرفی شود […]

به گزارش اشکذر نیوز، بوهونگ یانگ، بعد از ظهر18\12\92 در سفر به استان یزد در دیدار با استاندار و مسئولان میراث فرهنگی استان یزد اظهار داشت: شهرهای بسیاری را در ایران دیده‌ام اما متعقدم یزد از همه شهرهای ایران و حتی از اصفهان زیباتر است.

وی بیان کرد: جاذبه‌های تاریخی یزد باید بیشتر معرفی شود تا گردشگران از آن مطلع شوند و برای بازدید از آن به این استان زیبا سفر کنند.

سفیر چین، هدف از سفر خود به استان یزد را دیدار با استاندار یزد و بررسی زمینه‌های لازم برای همکاری بین شرکت‌های بخش خصوصی و تجار و سرمایه گذاران چینی و اجرای طرح‌های اولویت دار در استان یزد ذکر کرد.

وی افزود: توسعه همکاری بین شرکت‌های چینی و استان یزد هدف این سفر است و در دولت جدید فرصت توسعه مناسبات و همکاری‌های اقتصادی، تجاری و سیاسی بیش از گذشته فراهم است.

بوهونگ یانگ افزود: روابط و مناسبات سیاسی و اقتصادی دو کشور چین و ایران در سطح بسیار بالایی قرار دارد و اراده سیاسی در هر دو کشور برای تقویت و توسعه این مناسبات وجود دارد.

استاندار یزد نیز در این دیدار ضمن خیرمقدم به سفیر چین اظهار داشت: مناسبات بین دو کشور ایران و چین در عالی‌ترین سطح خود قرار دارد و هر دو کشور مصمم هستند که این مناسبات را روز به روز توسعه و گسترش دهند.

سید محمد میرمحمدی عنوان کرد: باید مناسبات بین دو کشور را به سطوح مختلف استان‌ها توسعه داده و از همه ظرفیت‌ها، امکانات و توانمندی‌هایی که در کشور وجود دارد برای تداوم و افزایش این همکاری‌ها استفاده کنیم.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد نیز در این دیدار ضمن خیر مقدم به یوهونگ یانگ به اهمیت فرهنگ ایران و چین همچنین فرهنگ مردم یزد پرداخت.

مهدی شرافت افزود: یزد در کنار شهرهایی چون شیراز و اصفهان قطب گردشگری ایران است.

در این دیدار سفیر چین برای سرمایه گذاری شرکت‌های چینی در اجرای پروژه‌های اقتصادی، تجاری و عمرانی در استان یزد اعلام آمادگی کرد.

منبع: فارس

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Hfc8F
برچسب ها:  , 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124