اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

گلباران فرانتک در روز بد ابومسلم/ برادران افرازه نسخه تیم یزدی را پیچیدند

شناسه خبر : 78436 | تاریخ انتشار : : 06 دی 1397 - 22:29 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان یزد گروه فوتبال فرانک اشکذر ظهر امروز در ورزشگاه ۲۲ بهمن  اشکذر روبه روی گروه فوتبال ابومسلم یزد قرار گرفت. گروه فوتبال فرانک اشکذر در حالی رو درروی میهمان خود صف‌آرایی می‌کرد که در سه بازی گذشته خود ۲ برد و 1 مساوی را در […]

به گزارش اشکذر خبر در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان یزد گروه فوتبال فرانک اشکذر ظهر امروز در ورزشگاه ۲۲ بهمن  اشکذر روبه روی گروه فوتبال ابومسلم یزد قرار گرفت.

گروه فوتبال فرانک اشکذر در حالی رو درروی میهمان خود صف‌آرایی می‌کرد که در سه بازی گذشته خود ۲ برد و 1 مساوی را در کارنامه خود ثبت کرده بود و در صدر جدول لیگ برتر استان جدول قرار داشت.

فرانک از همان ابتدای دیدار بازی را هجومی آغاز کرد و توانست از دقیقه 20 تا 35 در 15 دقیقه توسط سید ضیا افرازه 2 گل و جعفر حدادی یک گل را به ثمر برساند.

گروه فوتبال ابومسلم که در همان نیمه اول بازی را ازدست‌رفته می‌دید به دنبال کم کردن فاصله بود که درنهایت توانست توسط مهاجم خود به یک گل برسد تا امیدوار به تغییر نتیجه در نیمه دوم به رختکن برود.

اشکذر که از امتیاز میزبانی نیز برخوردار بود در نیمه دوم  باز توسط محسن افرازه دو گل را به اندوخته‌های خود اضافه کرد تا با خیالی راحت این بازی را ادامه دهد.

گروه ابومسلم موفق شد در ادامه بازی یک گل نیز از روی نقطه پنالتی به ثمر برسانند ولی این گل نیز نتوانست برابر پنج گل اشکذر کاری از پیش ببرد.

گفتنی است اشکذر با این برد شیرین همچنان به صدر جدول لیگ برتر استان یزد تکیه زده است.

 

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Q0Wbc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124