اشکذر خبر

گلایه گردشگران خارجی از ایرانی ها

شناسه خبر : 28256 | تاریخ انتشار : : 14 اسفند 1392 - 16:55 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، “محمد علي شاه حسيني” روز چهارشنبه در همايش آموزش فرهنگ ترافيك و رانندگي ايمن كه در محل سالن آمفي تئاتر مركز بهداشت اين شهرستان برگزار شد با تجليل از خدمات پرسنل زحمتكش راهنمايي و رانندگي اظهار داشت: آماده بودن و در خدمت مردم بودن از خصوصيات بارز نيروهاي راهنمايي و رانندگي […]

به گزارش اشکذر نیوز، “محمد علي شاه حسيني” روز چهارشنبه در همايش آموزش فرهنگ ترافيك و رانندگي ايمن كه در محل سالن آمفي تئاتر مركز بهداشت اين شهرستان برگزار شد با تجليل از خدمات پرسنل زحمتكش راهنمايي و رانندگي اظهار داشت: آماده بودن و در خدمت مردم بودن از خصوصيات بارز نيروهاي راهنمايي و رانندگي مي باشد.

فرماندار اشکذر در همایش ترافیک

فرماندار اشكذر به آمار بالاي كشته شدگان  تصادفات طي سالهاي اخير در كشور اشاره كرد و گفت: مقايسه اين امار با كشوري مثل آلمان تامل برانگيز بوده و چاره انديشي در خصوص كاهش اين آمار ضروري مي باشد.

انتظار فرماندار

رئيس شوراي ترافيك شهرستان از آمادگي كليه ادارات شهرستان براي همكاري با راهنمايي و رانندگي در راستاي فرهنگ سازي ، آموزش و اجراي برنامه هاي مختلف ترافيكي خبر داد و گفت: انتظار داريم اين شهرستان الگوي خوبي در زمينه فرهنگ ترافيك، ايمني و رانندگي ايمن در استان باشد.

“سرهنگ قاسمي” نيز در اين همايش اظهار داشت:هرگونه فرهنگ سازي و ايجاد ساختار پايدار مي بايست از كانون خانواده ها آغاز گردد.

گلايه گردشگران خارجي

معاون راهنمايي و رانندگي استان تصريح كرد: متاسفانه نوع رانندگي و عدم توجه به قوانين راهنمايي و رانندگي يكي از مهمترين گلايه گردشگران خارجي به كشور و استان مي باشد.

همایش ترافیک

گلايه مردم

وي به اجراي طرح هاي مختلف پليس راهور استان در راستاي كاهش تصادفات اشاره و تصرح كرد: عليرغم اينكه هدف جان مردم و كاهش تصادف و رانندگي ايمن است متاسفانه مردم از اجراي طرح هاي مختلف برخورد با متخلفين و سختگيري پليس گلايه مند هستند.

انقلاب هميار پليس

سرهنگ قاسمي در ادامه به نقش بي بديل آموزش و پرورش در فرهنگ سازي ترافيك اشاره كرد و گفت: اجراي طرح هميار پليس انقلاب بزرگي در راستاي كاهش تخلفات راهنمايي و رانندگي ايجاد كرد.

وي نقش رسانه هاي بويژه رسانه ملي در راستاي توسعه آموزش و فرهنگ سازي ترافيك ارزنده و غيرقابل انكار توصيف كرد.

از 120 كشته و 5000 نفر مجروح تا زندگي هاي نباتي

معاون راهور استان به آمار تصادفات در سطح استان اشاره كرد و افزود: در سالجاري تاكنون 120 نفر براثر تصادفات جان خود را از دست داده و بيش از 5000 نفر مجروح شده اند كه بخشي از آنها زندگي نباتي را سپري مي كنند.

خطاب به راكبين موتور سيكلت!

وي خطاب به  موتورسواران اظهار داشت: از آمار ياد شده 35درصد را راكبين موتورسيكلت تشكيل ميدهد كه سن آنها زير 20 سال مي باشد  كه انتظار ميرود جوانان علاقه مند به موتورسيكلت به قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي توجه كامل داشته باشند.

2 نفر كشته و 300 نفر مجروح در شهرستان اشكذر

سرهنگ قاسمي به آمار تصادفات در شهرستان اشكذر نيز اشاره كرد و افزود: در سالجاري 2 نفر كشته و 300 نفر مجروح بر اثر تصادفات گزارش شده است.

آمار بالاي تصادفات در خيابان امام خميني(ره) اشكذر

اين مقام مسئول خيابان امام خميني(ره) اشكذر را حادثه خيزترين خيابان شهرستان اشكذر عنوان كرد و گفت: بيشترين آمار تصادفات اين شهرستان در اين خيابان ثبت شده است.

براي احداث سرعت كاه سختگيري نكنيد!

وي از احداث سرعت كاه به عنوان يكي از مهمترين ابزارهاي كنترل سرعت و كاهش تصادفات ياد كرد و گفت: در شوراي ترافيك شهرستان ها براي احداث سرعت كاه سخت گيري نشود.

منبع:روابط عمومی فرمانداری

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/OMLiv

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *