اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

گلایه فرماندار اشکذر از غیبت نماینده محیط زیست در نشست شورای سلامت

شناسه خبر : 42436 | تاریخ انتشار : : 15 مرداد 1394 - 21:59 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، فرماندار اشکذر در جلسه شورای سلامت شهرستان اشکذر با اشاره به‌جای خالی نماینده محیط‌زیست شهرستان اشکذر گفت: انتظار ما این است که با واحدهای متخلف از آیین‌نامه‌های محیط‌زیست بدون هیچ اغماضی برخورد شود.   شاه‌حسینی با توجه به درخواست مردم حسن‌آباد و حسین‌آباد مبنی بر محل دفن زباله‌های شهری، گفت: به‌عنوان […]

watermarked-IMG_2674

به گزارش اشکذر نیوز، فرماندار اشکذر در جلسه شورای سلامت شهرستان اشکذر با اشاره به‌جای خالی نماینده محیط‌زیست شهرستان اشکذر گفت: انتظار ما این است که با واحدهای متخلف از آیین‌نامه‌های محیط‌زیست بدون هیچ اغماضی برخورد شود.

 

شاه‌حسینی با توجه به درخواست مردم حسن‌آباد و حسین‌آباد مبنی بر محل دفن زباله‌های شهری، گفت: به‌عنوان مصوبه شورای سلامت طی مدت ۲ هفته آینده می‌بایست جانمایی جدیدی برای دفن زباله‌های شهری به شهرداری اشکذر ابلاغ شود.

 

در ادامه این جلسه بخشدار مرکزی شهرستان اشکذر نیز به گود زباله و نخاله مجزا برای منطقه رستاق اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه گود زباله منطقه رستاق با اشکذر یکی است مسافت زیاد باعث شده است که تعداد دفعات جمع‌آوری زباله در این منطقه کم شود که با ایجاد گود زباله مجزای برای منطقه رستاق این مسئله برطرف می‌شود.

 

سیدمحمد اشرف با اشاره به مصوبه دو سال پیش شورای سلامت شهرستان اشکذر تأکید کرد: علیرغم پیگیری‌های زیاد برای نصب تابلوی اعلام وضعیت هوا هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته است که باید برای دریافت و نصب این تابلو هر چه سریع‌تر اقدام شود.

 

شهردار اشکذر نیز در این جلسه در مورد مکان‌یابی زباله‌های شهری توضیح داد و افزود: شهرداری اشکذر آمادگی دارد که جانمایی جدیدی برای تخلیه زباله شهری انجام دهد که زباله‌ها از منطقه حسن‌آباد و حسین‌آباد منتقل شود.

watermarked-IMG_2678 watermarked-IMG_2676watermarked-IMG_2680 watermarked-IMG_2674

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/uPS2M

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124