اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

گلایه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اشکذر از بلاتکلیفی وضعیت خبرنگار صدا و سیما در مرکز شهرستان

شناسه خبر : 92795 | تاریخ انتشار : : 01 مرداد 1399 - 13:08 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، در نشستی باحضور روسای اداره تبلیغات اسلامی و اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان اشکذر و همچنین اصحاب رسانه این شهرستان درخصوص تعالی راهبران گام دوم تبلیغ بحث وگفت وگو شد. در این نشست علی حکیمیان رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان با اشاره به اهمیت موضوع مطالبه گری توسط خبرنگاران واصحاب رسانه […]

به گزارش اشکذر خبر، در نشستی باحضور روسای اداره تبلیغات اسلامی و اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان اشکذر و همچنین اصحاب رسانه این شهرستان درخصوص تعالی راهبران گام دوم تبلیغ بحث وگفت وگو شد.

در این نشست علی حکیمیان رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان با اشاره به اهمیت موضوع مطالبه گری توسط خبرنگاران واصحاب رسانه شهرستان، بر تجمیع و یکصدایی اصحاب رسانه و تشکیل یک صدای واحد وقوی برای رساندن مطالبات مردم شهرستان تاکید کرد و افزود: امروزه آزادی بیان در سرتاسر جمهوری اسلامی کاملا و به وضوح مشاهده می شود و باتوجه به وجود این ظرفیت بالا انتظار می رود خبرنگاران معضلات و مشکلات موجود در شهرستان را با قدرت و شدت بیشتری پیگیری کنند.
وی در ادامه با انتقاد از عدم معرفی خبرنگار صداوسیما در شهراشکذر عنوان کرد: این مسأله بسیار مهم چیزی نیست که مسئولین شهرستان به راحتی از کنار آن بگذرند و توقع بر آن است که سریعا این مشکل شهرستان مرتفع شود.

حجت الاسلام محمد پور قیومی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر نیز در این دیدار بر نقش آفرینی هر چه بهتر اصحاب رسانه در راستای مطالبه گری و تحقق اهداف بیانیه تاریخی گام دوم انقلاب تاکید کرد.
در ادامه خبرنگاران ازمشکلات خود در رابطه با رسالت خبرنگاری با مسئولان حاضردر جلسه گفتگو کردند و در پایان دبیر موقت نشست اصحاب رسانه برای جلسات بعد انتخاب و معرفی شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/uqc2y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec